Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.
Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kızıl yanak su kaplumbağası sahiplendirm

Hwonghank

Yeni Üye
Herkese merhabalar.Eşimle dolaşırken sokakta kızıl yanak kaplumbağası terkedilmiş şekilde bulduk yaklaşık 4 gün oluyor cinsiyetini bilmiyorum boyu yaklaşık normal el kadar. daha önce beslemediğimiz için nasıl bakılır bilmiyoruz.Ücretsiz sahiplendirilecektir ilgilenen olursa detaylı fotoğrafını özelden atarım.Yer İstanbul/Kadıköy

Ekli dosyalar

• received_1953947621465141.jpeg
    received_1953947621465141.jpeg
    69.8 KB · Görüntüleme: 27

cem

Süper Moderatör
Yönetici
Birisinin balkonundan da atlamış olabilir. Şimdilik kimyasal değmemiş bir leğen yada kaba koyun su sırtını geçsin. Haşlanmış yumurta akı, haşlanmış et, tavuk vs. olur. Marul, kıvırcık yaprağı da verebilirsiniz.

Burada bakım hakkında bilgi mevcuttur. Sahiplendirene kadar asgari bakım yaparsınız.

Akın TUGAY

Yeni Üye
Herkese merhabalar.Eşimle dolaşırken sokakta kızıl yanak kaplumbağası terkedilmiş şekilde bulduk yaklaşık 4 gün oluyor cinsiyetini bilmiyorum boyu yaklaşık normal el kadar. daha önce beslemediğimiz için nasıl bakılır bilmiyoruz.Ücretsiz sahiplendirilecektir ilgilenen olursa detaylı fotoğrafını özelden atarım.Yer İstanbul/Kadıköy
Bu yavrucak ile bir hayat geçirmek istiyorum lütfen sahiplendirmediyseniz eğer benimle iletişme geçebilir misiniz ?

Aslan

Yeni Üye
Merhaba, İstanbul'dayım, 6 yasindayim, kaplumbağa sahiplenmek istiyorum, bilgi verirseniz sevinirim.