Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kum fiyatları hakkında soru

sebahattin

Bronz 3 Üye
Akvaryumun tabanını 2-3 cm kumla kaplamak istiyorum.Sizce ne tür kum kullanmalıyım? Ben renginin siyah olmasını istiyorum.Acaba fiyatları nekadardır? Bide internetten sipariş vermek için güvenilir kapıda ödeyebileceğim hangi site vardır?

Cvp: Kum fiyatları hakkında soru

ne tür kum alacağın konusunda bilgim yok benimki beyaz ama gitti gidiyor güvenilir ben farklı şeyler almıştım daha önce

mailto:/urun_detay.aspx?kat=283&urn=13104
Ben doğal kum kullanmanızı öneririm. Ne kadar renkli kumlar salınım yapmaz deselerde doğal olan daha sağlıklı.

Siyah doğal kum olarak hagen quartz kum kullanılıyor, ama demir içeriği sebebi ile daha çok bitki akvaryumlarında önerilen bir çeşit.

Çok teşekkürler.Juenpetmarket'e baktım fiyatlar çok uygun.

siyah alırsan emrenin dediği gibi artı kiri göstermez ışık parlaklığını kırarak hayvanların gözlerinin rahatsız olmasını önler özellikle gece lambası takıldığında. beyaz silis alırsan akvaryum parlak olur kirler gözükür temizlerken kolaylık sağlar. birde sarı renk olanı var. ikisinin ortası, doğal renkli boyasız.

Geri