Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

İstanbul için 3 adet Kaplumbağa Sahiplendirme

ilastas

Bronz 5 Üye
Selamlar,

6 yıl önce bozuk para kadarken aldığımız 3 adet kırmızı yanaklı su kaplumbağamızı taşınmadan ötürü sahiplendirmek istiyorum. Kabuk boyları 14-15 cm civarlarında. Yeni yerimizde sadece balkona koyabiliyorum akvaryumu ve balkon doğrudan güneş aldığından yosunlanma oluyor suda ve bunun yanı sıra cam balkon olduğundan yazın içinde durulamaz sıcaklıklara ulaşacak. Daha konforlu yaşayabilmeleri için su kaplumbağası bakımından anlayan, hevesli ve yeri müsait olan birine sahiplendirmek istiyorum.

Tetra EX 1200 Plus Dış Filtreyi yeni aldığımdan ötürü sadece onun 2. El ücretini talep edeceğim (3000 TL) onun dışında akvaryum, kuru alan, kuru alana asılan mandal aydınlatmalar, 1 adet iç filtre, kum, 1 büyük kova yem, farklı dış filtre malzemeleri, vs. için ücret talebim yoktur. Sadece iyi bakacak biri alsın yeterli. Sahiplenecek arkadaştan en azından bir süreliğine ayda bir görüntülü arayarak hayvanları göstermesini rica edeceğim, ticari amaçla alıp satmadığından emin olmak için.

Dolaplı akvaryum ölçüleri : 50 x 60 x 115 cm (derinlik/yükseklik/genişlik)

TESLİMAT :

Yer : İstanbul, Kadıköy-Kozyatağı.

Akvaryumun nakliyesi için uygun bir araç temin etmeniz gerekecektir ya da doblo tarzı bir araca sığabilir belki. Akvaryum firmaları bu işi yapıyorlar. Ben apartman girişine akvaryum ve malzemeleri indirip alacak arkadaşa teslim edebilirim.

Ekli dosyalar

• * Görsel 2023-04-24 saat 15.19.00.jpg
    * Görsel 2023-04-24 saat 15.19.00.jpg
    424.6 KB · Görüntüleme: 68
  • * Görsel 2023-04-24 saat 15.18.56.jpg
    * Görsel 2023-04-24 saat 15.18.56.jpg
    430.4 KB · Görüntüleme: 70
  • IMG-20230424-WA0044.jpg
    IMG-20230424-WA0044.jpg
    417.5 KB · Görüntüleme: 70
  • IMG-20230424-WA0043.jpg
    IMG-20230424-WA0043.jpg
    320.1 KB · Görüntüleme: 68
  • IMG-20230424-WA0042.jpg
    IMG-20230424-WA0042.jpg
    406.6 KB · Görüntüleme: 65
  • IMG-20230424-WA0041.jpg
    IMG-20230424-WA0041.jpg
    317.2 KB · Görüntüleme: 67
Selamlar,

6 yıl önce bozuk para kadarken aldığımız 3 adet kırmızı yanaklı su kaplumbağamızı taşınmadan ötürü sahiplendirmek istiyorum. Kabuk boyları 14-15 cm civarlarında. Yeni yerimizde sadece balkona koyabiliyorum akvaryumu ve balkon doğrudan güneş aldığından yosunlanma oluyor suda ve bunun yanı sıra cam balkon olduğundan yazın içinde durulamaz sıcaklıklara ulaşacak. Daha konforlu yaşayabilmeleri için su kaplumbağası bakımından anlayan, hevesli ve yeri müsait olan birine sahiplendirmek istiyorum.

Tetra EX 1200 Plus Dış Filtreyi yeni aldığımdan ötürü sadece onun 2. El ücretini talep edeceğim (3000 TL) onun dışında akvaryum, kuru alan, kuru alana asılan mandal aydınlatmalar, 1 adet iç filtre, kum, 1 büyük kova yem, farklı dış filtre malzemeleri, vs. için ücret talebim yoktur. Sadece iyi bakacak biri alsın yeterli. Sahiplenecek arkadaştan en azından bir süreliğine ayda bir görüntülü arayarak hayvanları göstermesini rica edeceğim, ticari amaçla alıp satmadığından emin olmak için.

Dolaplı akvaryum ölçüleri : 50 x 60 x 115 cm (derinlik/yükseklik/genişlik)

TESLİMAT :

Yer : İstanbul, Kadıköy-Kozyatağı.

Akvaryumun nakliyesi için uygun bir araç temin etmeniz gerekecektir ya da doblo tarzı bir araca sığabilir belki. Akvaryum firmaları bu işi yapıyorlar. Ben apartman girişine akvaryum ve malzemeleri indirip alacak arkadaşa teslim edebilirim.
hayırlı bayramlar

kaplumbağalarıızdan 1 adet sahiplenme şansım var mı?
ayriyetten ben öğrenciyim ve bu meblayı ödeyemem akvaryumları almasam olur mu?
canlıya uva-uvb vb. gibi gereksinimleri sağlayabilirim.
tabiiki de canlıya ait fotoğrafları atabilirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba kardeşim,

Birbirinden ayırmak istemiyorum o nedenle hep birlikte vereceğim. Tek sahiplendirmek isteyen çıkacaktır mutlaka onu değerlendirebilirsin.

İlk mesajımın detayında belirttiğim akvaryum ve filtreyi başka bir arkadaşıma veriyorum.
Sadece 3 adet kaplumbağam ücretsiz olarak sahiplendirilecektir. Elimdeki yem stoğunu da vereceğim. İstanbul içi teslim edebilirim. Üçüne aynı anda yuva bulmak zor olacak gibi, akvaryumunuz küçükse ayrı ayrı da verebilirim.

Merhaba,
1 tane kaplumbağa sahiplenmek istiyorum. Ayırmak istemediğinizi yazmışsınız ancak 1 kaplumbağa için yerim var. Ne düsünürsünüz?

Geri