Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kurallara Uyulmaması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aragorn

Bordo Bereli
Kurallara uyulmaması halinde öncelikle kurallara uymayan kişiler birinci kez uyarılır. Durum yine tekrar ederse 2. uyarı yapılır. Yine durum tekrarlanırsa forumdan 3 günden başlayan kısa süreli uzaklaştırma cezası uygulanır. Son olarak da üye banlanır.

Üyelerimizin Bilgisine.

Şimdiye kadar yaşanan ve üyelerimizin arasında kalan tartışmalarda mesajları sildik ve sadece çok uç noktalarda davranışları olan, site huzurunu bozan kişilere ban uyguladık bu sayısı da 2-3 kişiyi aşmaz. Diğer tartışmalarda göz yumduk üyelerimiz incinmesin diye uyarı bile yapmadık ancak görünen o ki bizler bazı konularda iyi niyetli davrandıkça sitede sanki başı boşmuş, herkesin kafasına göre istediğine istediği lafları edebildiği, kural falan olmayan olsa da nasılsa bir şey olmaz kimse takmaz diye düşünülen bir hava olduğu hissi uyanmış. Bu da hem diğer üyelerimizin huzurunun bozulmasına, hem bizlerin iyi niyetinin suistimal edilmesine hem de insanların birbirlerini kırmalarına neden oldu sürekli sabırla bekledik yaptırım uygulamadık ama artık bunların ardı arkası kesilmeyip, her siteye girdiğimde bir tartışma olduğunu görünce (daha önce bu konuda sayısız kez uyarı da yapmıştık) mecburen artık gereken uygulamaları yapmak zorunda kaldık ve bundan sonra da yapmaya devam edeceğiz. Umarım tekrarlanmaz artık bu hoş olmayan durumlar aksi takdirde gereken yaptırımlar yapılacaktır. Tüm üyelerimizin bilgisine.

İyi paylaşımlar dilerim.

Sayısız uyarı yapıldıysa eski üyelere uyarı verseydin ! Onlar bu durumdan haberdardır nasılsa, yeni gelenleri özel mesaj yoluyla uyarman daha mantıklı olurdu, sonuçta bizde zırt pırt tartışan biri değiliz.. Böyle abuk subuk zamansız uyarılarla iştah kaçırmanın lüzumu yok ! Hadi Eyvallah...

Sayısız uyarılar genel olarak yapıldı zaten. Kurallar gereği uyardım bunlar size saçma geliyorsa yapabileceğim bir şey yok. Ayrılma kararı aldığınıza göre tüm mesajlarınızı siteden silip üyeleğinizi de kapatıyorum müsadenizle. Yazacağınız son bir şey varsa buyrun şimdi yazın. Birazdan hesabınız kapanır sizin de müsadenizle tabi. Siteden ayrıldığınıza göre hesabınızın açık kalmasının da anlamı yok. Güle güle

Mesajlarımın Çoğunu Kendim Editledim Zaten.. Bende ÖM Atıyordum Bunun İçin Hesabım Kapatılırsa İyi Olur.. Sizde Egonuzu Tatmin Etmiş Olursunuz...

Kendi isteğinizle hesabınız kapatılacaktır. Uslubunuz konusunda yeniden uyarma gereği duymuyorum zaten hesabınız kapanacağı için. Saygılar.

Konu kilit+Arşiv.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri