Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kuru Alan Olarak Farklı Önerilerinizi Bekliyorum.

Huriyem

Bronz 4 Üye
Ben yeni bir kaplumbağa alacağım çünkü Huriye öldü. Kaplumbağayı almadan her şeyi tam olsun istiyorum. Huriye'nin akvaryumunu kuru alanla birlikte bi tanıdığımıza verdik, verdikten sonra tekrar kaplumbağa alma fikri geldi aklıma. Akvayumum hazır. Boyutları: 60x40x40 Kuru alan yapacağım şimdi de. CD kabından yapmayı gördüm ama daha farklı bir önerisi olan varsa onu da değerlendirmek isterim Yardımcı olanlara şimdiden teşekkür ediyorum.

Cvp: Kuru Alan Olarak Farklı Önerilerinizi Bekliyorum.

İmkan varsa hazır almanızı öneririm. En kolay yöntem.
mailto:/urun_detay.aspx?kat=157&urn=12923

Ancak üste kuru alanı camdan yaptırmakta kuru alandan firar etmeden etrafı çevrili durmasını sağlar.
mailto:/forum/Konu-kule-ve-sehpa-tip-kuru-alanlar-su-ici-dinlenme-sehpalari.html

Bunları düşünebilirsiniz. Suyu maksimum kullanmak için bence bu yöntemler en iyisi.

mailto:/forum/Konu-videolu-kuru-alan-yapimi.html bu video size yardımcı olacaktır.

Hazır alma önerinizi değerlendireceğim. İnternetten değil ama bir pet shopta bulabilirsem alırım. Bu arada yolladığınız konuda da anlattığınız kuru alanlara gerçekten bayıldım. Çok iyi olmuş. Ancak bunu ilerki zamanlarda yapmayı düşünebilirim çünkü evimde yapabileceğim yerim yok. Zaten akvaryumumu kaplumbağa biraz büyüdüğünde büyülteceğim, akvaryumumu büyülttüğümde de verdiğiniz fikirleri uygulayabilirim. İlgilendiğiniz içinde teşekkür ediyorum.

dumdumtis' Alıntı:
mailto:/forum/Konu-videolu-kuru-alan-yapimi.html bu video size yardımcı olacaktır.
Zaten bu videoyu izlemiştim ama yine de teşekkür ederim. Ben daha farklı bir şeyler arıyordum ama olmadı yine CD kabından yapıcam :)

Ben kuru alanımı dondurma kapağından yaptım.rampa olarak ise cd kapağının bir yanını kopardım ve slikonla dondurma kapağına yapıştırdım.Güzel gözüksün diye de üstüne çim halı yapıştırdım slikonla.Güzel bir görüntü oldu.

Geri