Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kuru alan yaptım

ata12

Altın 1 Üye
mailto:/qqcqgx.jpg

mailto:/lbfdg.jpg

mailto:/2aj2omh.jpg

mailto:/nqtraw.jpg

mailto:/bja22o.jpg

mailto:/2a5dnd.jpg

Daha suyu koymadım silikonun kurumasını bekliyorum.Suyu ekleyince yeniden fotoğraf koyacağım.Baska Ne Ekleyeblırım yardım edebılırmısınız. ısıtıcı dır filtredir yakına alıcam

Cvp: kötü eleştirlere kapalıdır :) KURU ALAN YAPTIM

Öncelikle bu şekilde bir kuru alan yapıyorsanız onu daha yükseğe çekmeliydiniz ki akvaryumu daha verimli kullanabilesiniz.
İkinci olarak o tahta parçaları suda ne kadar dayanır bilemiyorum.Ahşap suda çürüyor çünkü.
3-5 tl verip camcıdan cam kestirip daha dayanıklı ve daha kullanışlı bir kuru alan yapabilirdiniz.
mailto:/forum/Konu-pakize-ve-evi-yeni-fotograf.html benim kaplumbağa akvaryumumun eski hali belki size fikir verebilir.

Bir de büyük harflerle mesaj yazmak bağırmak anlamında kullanılır.Mesajınızı düzenler misiniz?

su an bu kadarını yapabıldım bagırmak anlamında kullanmadım eger oylese ozur dılerım . bu arada nereden duzenlıyoruz

yuksege cekersem kaplumbagam akvaryumdan atlayabılır kapagını koyarsamda cok kapalı oluyor

Biraz yukarı çekin kuru alanı,daha fazla yüzme kapasitesi olur. Kapluş hoşlanacaktır. Burdan umarım...
Ayrıca filtre lazım dışkıları inanın çok kirletiyor. 2-3 gün içinde o ahşap çürür ve suyunuz sapsarı olur.
Benden bu kadar...

Geri