Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

kuru alana çıkmalık yer

Cvp: kuru alana çıkmalık yer

Ölçü alıp cam yaptırablirsiniz ben öyle yaptım

yok düz yer yapıcam ona çıkmaları için nasıl bir yer yapmalıyım.

Dediğim gibi cam yaptırabilirsiniz bedavaya yapıyolar. Üstünede mutfaklarda kullanılan bi tür bez var onlarıda üstüne serdiğinde kolaylıkla çıkabiliyolar

Forumda defalarca konuşuldu defalarca anlatıldı. Kuru alan yapımıyla ilgili bir sürü konu başlığı var. Camdan, pleksiglastan, strafora maket bıçağı ile basamak yaparak, taşları üst üste dizerek, cd kapağı kullanarak bir çok şekilde yapılabilir.

Lütfen biraz daha iyi araştırmaya çalışın.

ben onu demiyorum kardesim.Strafordan yapcağımda oraya çıkmaları için basamak filan yapılıyor bir örnek verseniz anlatsanız ben onu diyorum.

Anlatılacak pek bir şey yok ki. Strafora kaya görünümlü, basamaklı bir şekil verin, derz dolgusuyla kaplayıp bir-iki gün bekletin. Buyrun size rampa.

derz dolgusu ne işe yarıyor acaba biraz ayrıntılı anlatırmısınız?

Konuyu inceleyin : mailto:/forum/Konu-nasil-bir-boya-kullanmaliyim.html?highlight=derz

anladım yani boya ben kullanmayacağım boya birde ben vantuzla tutturmayacağım akvaryum silikonuyla yapıştıracağım acaba kac saat sürer silikonun kuruması ?

birde derz dolgusu yerine yapay çim koysam olurmu

Silikonun kuruması 24 ila 48 saat arası sürer. Ben her zaman en az 48 saat bekletirim. Bir de straforu direkt akvaryuma silikonlamak yerine strafora vantuzları silikonlarsanız daha iyi olur. Yoksa ilerde akvaryumu büyüttüğünüz olursa bu akvaryumunuzu başka birşey için kullanamazsınız.

yapay çim koyabilirmiyim.üstüne straforun

Geri