Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

kuru karides olmaz !! aman dikkat

yasar

Yeni Üye
arkadaşlar ben forumda yeniyim hepinize Antalya dan merhaba . kuru karides hakkında bazı arkadaşlar yanlış bilgi sahibi sakın karidesle beslemeyin .. onlar için tatlı özelliği taşır . bu yüzden fazla yerlerse zarar görebilirler. kendinize iyi bakın.

Edit alcatraz:Lütfen Türkçemize özen gösterelim.

Ben de daha önce açtığım 11 ipucu konusunda buna değinmiştim. Konu kısa olmuş, yine de paylaştığınız için teşekkürler.

Evet karides protein ve yem çeşitliliği için ek yem olarak verilir 2 günde 1

ben bebek kapluşuma her gün 1-2 tane veriyorum.şimdi 2 günde bir ne kadar vereceğim?

vamp_betl' Alıntı:
ben bebek kapluşuma her gün 1-2 tane veriyorum.şimdi 2 günde bir ne kadar vereceğim?

İki gunde bir kafa başına bir tane ağızlarına sığacak büyüklükte vermeniz kafidir.

Karides dışında yem olarak ne önerirsiniz acaba bende tek karides var çünkü.
+Rep lütfen ne işe yarıyorsa.

Edit alcatraz:Lütfen Türkçemize özen gösterelim ve mesajlardan + rep istemeyelim.

Sera raffy p, tetra reptomin bunları bulamazsan sanyu turtle stick alabilirsiniz.

Geri