Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kuş eğitimi nasıl yapılmalı???

se22mi

Bronz 2 Üye
http://www.satilikmuhabbetkusu.org/?&Bid=515001&/MUHABBET-KU%C5%9EU-E%C4%9E%C4%B0T%C4%B0M%C4%B0-VE-EVC%C4%B0LLE%C5%9ET%C4%B0R%C4%B0MES%C4%B0

Yukarıdaki linkteki aşamalarda kuşum 3 günde 2.bölümün 2. adımına geçti ama kafesten dışarı çıkarınca çıldırıyor :) dün burnunu çarptı kanadı.Kuşum kafesini evi gibi görmüyor hapishane olarak görüyor.Biraz zamana ihtiyacı olduğunu düşünüyorum.Kuşuma eğitim amaçlı seveceği ne gibi yiyecekler verebilirim.Marul sevmiyor...

Kusunuza dal dari verin. Odul olarak verebileceginiz en saglikli ve en mutlu edecek sey odur.
Kraker asla kullanmayin. Balla degil kimyasal maddelerle yapistiriyorlar.
Disarida cildirmamasi icin evin herhangi bir kosesini ona ayirin. Yani tunekler oyuncaklar asin bir koseye. Saldiginizda direk oraya gelecektir. En sevdigi oyuncagi oraya asmak buyuk yarar saglar.

Cvp: Kuş eğitimi nasıl yapılmalı???

Dal darı nerden bulabilirim??
2. ve 3. uçuşları ilk uçuşundan hemen hemen 20 gün sonraydı.Fazla çarpmadan atlattı.Kafesine yakın güzel bir mekanı var.Kafese artık kendisi de giriyor.Tek sorun yemek konusunda çok seçici.Elimden hiçbirşey yemiyor ama elime hemen geliyor.Onun için yumurta maması yapıyordum hergün(daha doğrusu kanaryalar için).Yemliği alıp aşağı atıyordu yada içine girip oturuyordu. 1 ay boyunca bir kere bile yumurta mamasını yemedi.yeminin arasına karıştırdım yine yemedi.

Geri