Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Lamba önerisi

ozcan13

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar
Yaklasık bır buçuk aydır bır yavru kara kaplumbağasına sahibim. Bir buçuk aydır 5wattlık akkorlu sarı bir ampul kullanıyorum ısıtma amaçlı ve faydasını görüyorum ama tabikide yetersiz. Öğrenci olduğum için uva uvb lambaya para ayırmak biraz zor olsada bu ay ayırcam. Sizlerin önerebileceği lambalar var mı? Teşekkür ederim.

5 W az gelir. Yine 40 W armut ampul alman iyi olur soft olanını tercih et.

Uvb olarak exo terra 13 w uvb 100 olan uygun. Kışı çıkardıktan sonra düşünebilirsin. Marul ver. Kalsiyum içerir.

Merhaba arkadaşım ben de öğrenciyim. Exo terra 13W uvb ampul bende var. 1 hafta kadar kullandım hiç param kalmadığı için şimdi satmayı düşünüyorum ben 100 liraya almıştım sana 60 liraya satabilirim sıfırdan farkı yok boşuna para harcama derim

Cvp: RE: Lamba önerisi

Kacaktospik' Alıntı:
Merhaba arkadaşım ben de öğrenciyim. Exo terra 13W uvb ampul bende var. 1 hafta kadar kullandım hiç param kalmadığı için şimdi satmayı düşünüyorum ben 100 liraya almıştım sana 60 liraya satabilirim sıfırdan farkı yok boşuna para harcama derim

Yer neresi ?

Geri