Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Maalesef aramizdan ayrildi :(

AlperDeniz

Bordo Bereli
Arkadaşlar maalesef az önce kaybettim miniğimi. :'(
Ağir bir goz enfeksiyonu geciriyordu veteriner eşliğinde 4 çeşit ilaç kullaniyorduk. İnanin ki gece 4 ten 5 e kadar göz damlaarini kullaniyordum. Tam iyileşti hastalik geçti dedim ki maalesef az once kaybettim :'( :'(
İyileşti diye çok sevindim ama küçük arkadaşim beni birakti ve gitti :'( Gömdum az once. Diger büyük tospikimi sahiplendiricem bakicak durumum var ama maalesef bir tane daha kaybetmeye dayanamam.

Nasıl öldü inanamiyorum hala :'( İyileşmişti tamamen ama ani bir ölüm geldi :'( :'(
SENI ÇOK OZLUYCEM MINIK'MMM :'( :'(

Cvp: Maalesef aramizdan ayrildi :(

Başın sağ olsun :( Sevdiğin birini kaybetmek gerçekten çok kötü bir duygu :(

Teşekkur ederim. O kadar çok ugrastim ki iyilesmesi icin. Gece 4 te kalkiyordum ya ilaç için. Ölemez ya :'(

Çok üzüldüm. Ben de şuan araftayım resmen. Ölecek mi yaşayacak mı bekliyorum. :(

:'( Çok teşekkur ederim. Siz elinizden geleni yapin onun icin. Benimki dayanamadi işte :( :'(

Üzüldüm alperr :'( başın sağolsun :( ben arkadaşını verme onun arkadaşı sonuçta ona bak büyüt :(

ben bir hafta baktığım fıstığımı kaybedince üzülmüstüm.. Elinizden geleni yaptıysanız üzülmeyin..

Kaybolan her can gerçekten büyük üzüntü kaynağı. Bir hayvan sever olarak diğer arkadaşınızı bırakmayın.

Başın sağolsun. Sen elinden geleni yaptın.

Geri