Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

mango kökü

ata12

Altın 1 Üye
mango kökünü hiç bilmiyorum fakat gerçek olup olmadıgını nasıl anlarız

Cvp: mango kökü

Mango kökü adı neredeyse genelleşmiş bir durum aslında.Mangrov, yati gibi kökler var.
İnternetten biraz şekillerini araştırıp isteğinize bağlı bu köklerden hangisini alacağınıza karar verirsiniz.

burası türkiye elbetteki sahtelerini yapabılırler bende bılmedıgımden alabılır

Yaşım gereği Türkiyeyi senden daha iyi tanıyorum Ata.
Kökün sahtesi olmaz. Kök ve plastiği 4 yaşındaki çocuk bile ayırt eder.

Ecem hanim kusura bakmayin bisey merak ediyorum. Kac yasindasiniz, profilde yazan yasiniz dogrumu? Saygida kusur etmeyelim diye soruyorum.

polemiğe gerek yok; konudan sapmayalım.. bu mango kökü; bildiğin ağaç köküne biraz benziyor sonuçta ağaç buda; plastik olup olmadığını ayırt edersin heralde.. asıl endişen normal kök almak galiba.. mango kökünün tipik özelliği suya bırakınca sarı bir renk vermesidir.böyle yapabilirsin;suya bırak ve incele! eğer renk verirse o mango köküdür. ayrıca bu kök çürümüyor ve normal oduna benzemiyor ayrıca hafiftir.. şaka bir yana; bu köklerin sahteleri henüz yapılmadı,gönül rahatlığı ile mango kökü alabilirsin.
ayrıca ecem hanım'ın yaşı da o..

remsemiles' Alıntı:
Ecem hanim kusura bakmayin bisey merak ediyorum. Kac yasindasiniz, profilde yazan yasiniz dogrumu? Saygida kusur etmeyelim diye soruyorum.

Benim yaşımla ilgili yorum yapmanız polimiğe girmeniz sizin yaşınıza çok komik kaçıyor bilesiniz.
Ataya yazdığım birşeyi üstünüze alınmanız yaranız olduğunu ortaya koymuş.

Hah birde insan insana saygılı olmak zorunda. Saygıda kusur etmemeniz ne müthiş.

Emre bey yazınız açıklayıcı olmuş. Ellerinize sağlık. Etraf polimiğe girmek isteyen dolunca konunun sapmaması mümkün olmuyor.

elimden geldiğince ''genç'' ve öğrenmek isteyen arkadaşaları bilgilendiriyorum;bu sözleri sizden duymak bir onurdur

Geri