Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

mantar değildir umarım

samet52

SKF Delisi
arkadaşlar kuyruğunda toz gibi deri gibi bir şey var mantar değildir umarım sizce ne toz değil ama ne deri veya Allah korusun mantar olabilir

Cvp: mantar değildir umarım

fotoğrafını atarsan yardımcı ola biliriz

mailto:/showpic-288155/imag0786.jpg

mailto:/showpic-288157/imag0787.jpg

fotoğraflar gözükmedi

mailto:/showpic-288155/

hizliresimyukle.com/showpic-288157/

linkleri url ye kopyalayıp bakabilirsiniz resimler neden çıkmadı bilmiyorum

Kaplumbağanız deri değiştiriyor korkulacak bir durum yok :)

aynen zencefilin dediği gibi kaplumbağanız deri değiştiriyor.benimkini kafasını görseniz tamamyalamadı daha değişimi ilginç bir görüntü oluyor gerçekten.Hazır deri değişimi demişken,şimdi alttaki deri taze olduğu için güneşin bir zararı olurmu?

ffts1' Alıntı:
aynen zencefilin dediği gibi kaplumbağanız deri değiştiriyor.benimkini kafasını görseniz tamamyalamadı daha değişimi ilginç bir görüntü oluyor gerçekten.Hazır deri değişimi demişken,şimdi alttaki deri taze olduğu için güneşin bir zararı olurmu?

evet ben de merak ediyorum

Siz kalkan derilere elle müdahalede bulunmadığınız sürece kaplumbağalar alttaki deri tam oluşmadan üsttekini dökmezler.
Yani bu aşamada güneşin herhangi bir zararı olmaz.

Geri