Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Mavi Damla

berkcam97

Gümüş 1 Üye
1.Bende bu mavi damladan var.Kaliteli mi yoksa başka bir marka mı alıyım?
http://www.petmalzemeleri.net/?urun-2117-Deep-icthyo-Fix-Antiseptik--Beyaz-Benek--50-ml-.html
2.Poludaryumuma sıkarken yanlışlıkla çok sıktım.Kaplumbağalarım için zararı olurmu?

mavi damlaları farklı markalari var fakat %95 inin içeriği aynı o yüzden kullanabilirsiniz diğer soruya gellncede ben daha önceden çok veriyordum balıklama bir zarari olmuyordu kaplumbağalar zarari olmaz diye düşünüyorum ..

Cvp: Mavi Damla

Ürün açıklamasında dezenfektan olduğu yazıyor. Aşırı kullanımda ne olur bilmiyorum ama zararlı olabilir. Bir de bunların bakteri kolonizasyonunu artırıcı özellikte olanları var. Bunlar su temizliğinin organik olarak yapılmasında ve doğal biyolojik ortamın oluşmasında etkili oluyorlar.

Geri