Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

maydonozum hasta

ömer y.

Bronz 2 Üye
şu an ağlıyorum hemde çok...kaplumbağamın yanına gittim bir gözü şişikti ama sadece bir gözü diğeri normaldi.sizce devit 3 den olabilirmi? bana hastalıkla ilgili ne önerirsiniz ? :59:bu arada yemek yemesinda bir sorun yok gayet iştahlı.

Cvp: maydonozum hasta

Göz şişmesi veya kapanması, ya mikroptan yada a vitamini eksikliğinden kaynaklanır. Forumun hastalık ve sağlık bölümünü incelerseniz gerekli açıklamalar ve tedavi yöntemine ulaşabilirsiniz.

teramycn kullansak olur mu ? sadece tek gözü şişik ama kapalı değil..sizce merhemmi kullanim göz damlasımı?hangisi daha iyi olur?

Tabi olur terramycini kullanın bir kulak çöpleri oluyor ya temizlemek için ona sürüp gözüne yedirin ısı lambası tutun üstüne 15-20 dakika dursun inene kadar günde 1 kere uygulayın 1 damlada genta damla damlatabilirsiniz.suyunuda değişin tedavi bitince.

bilginiz için çok teşekkürler kaç saattir forumda bekliyorum kimse birşey yazmıyor.çok saolun

Geri