Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Merhaba 4 yaşında kızıma arkadaş arıyorum

cosannn

Yeni Üye
4 yaşında kırmızı yanaklı su kaplumbağam var. Büyükte akvaryumu var fakat uzun süredir tek başına yanına arkadaş arıyorum. Sahiplendirmek isteyen arkadşlar bana ulaşabilirler mi ? 0534 242 61 76

Cvp: Merhaba 4 yaşında kızıma arkadaş arıyorum

ben de sonradan sahiplendim .ama hiç de düşündüğüm gibi olmadı ,kavga ettiler sonradan geleni yaraladı şimdi ayırmak zorundayım ,tabi bu şekilde olacak diye bir şey söz konusu değil ama ihtimali de yüksek ,iyice düşünmenizi tavsiye ederim hem baktığınızın düzenini bozmayın hemde gelecek olanı ayırma durumunuz olmaması sonucunda geri göndermek zorunda kalabilirsiniz

kalemero' Alıntı:
ben de sonradan sahiplendim .ama hiç de düşündüğüm gibi olmadı ,kavga ettiler sonradan geleni yaraladı şimdi ayırmak zorundayım ,tabi bu şekilde olacak diye bir şey söz konusu değil ama ihtimali de yüksek ,iyice düşünmenizi tavsiye ederim hem baktığınızın düzenini bozmayın hemde gelecek olanı ayırma durumunuz olmaması sonucunda geri göndermek zorunda kalabilirsiniz

Değerli yorumların için çok teşekkür ederim :)
Arkadaşımın kaplumbağası plastık fanustaydı bende kızdım ve ordan cıkartıp benım kızımın yanına koydum yaklasık 4 ay kaldı sonra arkadasım gerı aldı. Bu 4 ay boyunca kızım hiç olmadığı kadar dinamık ve enerjikti. Asla kavga etmediler ama aralarında 1 yaştan fazla yaş farkı vardı. Şuan tekrar durağan bence yanına gelecek bir kaplumbağayı kızım hoş karşılayacaktır.

Ben de yuva arıyorum. Bir başlık da açtım hatta. Halen daha bulmadıysan ben verebilirim.

Geri