Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Minik Cheester'im :)

Cvp: Minik Cheester'im :)

Çok tatlıymıış, bende bir yavru kedi istiyorum ama karşı çıkıyorlar :s
Paylaştığın için teşekkürler. :)

Oyyyyyy canımın içii ! kıyamam ben ona
daha bebeken nekadarda saf ve masummuş büyüyünce içine şeytan girmiş resmen çok
hiperaktif

Moderatör tarafında düzenlendi:

Çok Süper Bişey Yaa Çok tatlıymış:D

benimde bir kedim vardı simsiyah :( İsmini Gündüz Feneri koymuştum pırıl pırıl parladığı için gözleri. Bahçede bakıyordum, eve alışkın bir kedi değildi. Birgün bahçede debelenirken bulmuş annem. Sanırım zehirlemişler. Veterinere götürdüğümde sakinleştirici vurdu sadece. İyileşir sandım ama iyileşmedi :(
Cheester'ı görünce aklıma o geldi :/ Duyarlılığından dolayı tebrik ediyorum seni Ecem.

Çok üzüldüm Belkız ..
Maalesef sokakta yaşayan minik canlara insan dediğimiz yaratıklar acımadan kıyabiliyor ..
Sen elinden geleni yapmışsın. Şimdi yapmamız gereken elimizden geldiğince sokaktaki canları koruyabilmek.

Bazı insanlar kedilere nankör derler ama yaz gelince kışı kış gelincede yazı isterler:)
Benim hayatımda kedilerin yeri çok ayrıdır.Onlardan öğrendiğim bilgileri insandan bile öğrenmemişimdir:)
Yeni jaguarınız ile mutlu yıllar dilerim:)
Benimde ilk kedim öldüğünde 2.si öldüğü günün ertesi günü şans eseri önümüze zıplaya zıplaya çıktı:)
Bir süre yeni kedimizin eskisinin ruhunu taşıdığını bile düşündüm:)

Aynı şeyi bende düşünmüştüm :)
Bende de kedilerin yeri çok ayrıdır. Sokakta en çok ilgiye ve sevgiye ihtiyacı olan canlılar onlar bence. Köpekler bir şekilde kendilerini koruyabiliyorken kedilerin böyle bir şansı yok malesef.

Doğru diyorsunuz Ecem hanım kedilerin olmazsa olmazı sevgidir zaten..

Kediler sevilmek için varlar sanki :) sık sık beslediğim bir kedi var eski evimizin bahçesinde yaşayan. Ona yiyecek götürdüğümde umursamıyor bile yiyeceği. Önce gelip kendini sevdiriyor, sonra gidip yemeğini yiyor:) Hiçte nankör değiller. Nankör olan insanlar bence.

Geri