Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

minik chihahua

vicdan

Bronz 2 Üye
ben chihahualara "kedi köpek" diyorum çünkü boyları çok kısa:) National Geographic adlı belgesel kanalında bu chihuahuaların nasıl yavru doğurduğunu gösterdi. golden retriever 8 yavru doğrurken Chihuahua yanlızca 2... yavrularını çıkaramadı çünkü çok küçük. veterinerler sezeryan ile doğum yaptırdı:) ancak bu köpek doğal hayatta olsaydı nasıl yavru doğuracaktı? çok ilginç değil mi?

Doğal hayatta herşeyin olumlu olarak sonuçlanması gerekmiyor zaten belli bir dengenin korunması için. Tür olaraksa ilginç bir tür gerçekten. Ana vatanları Meksikaymış ve bilinen en eski köpek türlerindenmiş.

evet ben de baktım. ancak mutlaka soyunu devam ettirmesi gerek. ama yazık chihahuada kuşağını devam ettirecek bir yer yok:( bi türlü anlayamadım:(

belki de çok acı çekerek doğuruyolardır. yavrular çıkınca da ölüyorlardır.

vicdan' Alıntı:
ben chihahualara "kedi köpek" diyorum çünkü boyları çok kısa:) National Geographic adlı belgesel kanalında bu chihuahuaların nasıl yavru doğurduğunu gösterdi. golden retriever 8 yavru doğrurken Chihuahua yanlızca 2... yavrularını çıkaramadı çünkü çok küçük. veterinerler sezeryan ile doğum yaptırdı:) ancak bu köpek doğal hayatta olsaydı nasıl yavru doğuracaktı? çok ilginç değil mi?
O yüzen doğal hayatta böylr bir köpek yok.

Cihihua ney merak edip interenetten baktım.Bunu gördüm.Ay ne kadar tatlı bir şeymiş chihahua..
mailto:/2sanuyb.jpg

Büyük hali de bunun kadar bir şey :) ben bunları köpek olarak göremiyorum bana kocaman olanlardan lazım mesela danua lar :)

Ben hep bi kurt köpeği istemiştim.Özellikle de sibirya kurdu.Bayılıyorum resmen.

Geri