Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

MUĞLA kaplumbağamı sahiplendirmek istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

adil

Yeni Üye
Merhabalar, öncelikle böyle bi forumun kurulmasına vesile olan herkese teşekkür ederim.
6 gün önce kızıma hediye olarak gelen yavru su kaplumbağasını filte, akvaryum vs. gibi rahat yaşayabileceği ortamda bakacak birine sahiplendirmek istiyorum. 
Sebebi ise fanusta yaşamasını istemediğimden ve siteden gördüğüm kadarıyla 7 yaşının altında çocuklara enfeksiyon riski taşıdığı için. 
Cinsi vs. hakkında bilgim yok akşam resim atarım.
Muğla merkezdeyim. İlgiyle sevgiyle bakacak birine gitmesi tek dileğim,
0555 570 75 10, iyi forumlar.

Cvp: MUĞLA kaplumbağamı sahiplendirmek istiyorum

adil' Alıntı:
Merhabalar, öncelikle böyle bi forumun kurulmasına vesile olan herkese teşekkür ederim.
6 gün önce kızıma hediye olarak gelen yavru su kaplumbağasını filte, akvaryum vs. gibi rahat yaşayabileceği ortamda bakacak birine sahiplendirmek istiyorum. 
Sebebi ise fanusta yaşamasını istemediğimden ve siteden gördüğüm kadarıyla 7 yaşının altında çocuklara enfeksiyon riski taşıdığı için. 

Merhaba hocam. Ben Kötekli'deyim. Tüm ekipmanlarımı aldım fakat piyasaya fayda sağlamamak için pet shoptan satın almak istemedim. Mümkünse yavruyu sahiplenmek istiyorum :)

Cvp: MUĞLA kaplumbağamı sahiplendirmek istiyorum

kayhandagist' Alıntı:
adil' Alıntı:

Merhaba hocam. Ben Kötekli'deyim. Tüm ekipmanlarımı aldım fakat piyasaya fayda sağlamamak için pet shoptan satın almak istemedim. Mümkünse yavruyu sahiplenmek istiyorum :)

Kaplumbağamız "kayhandagist" tarafından sahiplenildi, teşekkürler.  :10:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri