Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Neler lazım?

Guyuh

Bronz 2 Üye
Kaplumbağamı yeni geçirdim akvaryuma bilgisizlikten plastik kapta besliyordum hemen çevirdim şimdi neler lazım kuru alan satın aldım gidip penn plax güzel şimdi bana fazla pahalı olmayan ürünler ve hangi marka daha kaliteli yazar mısınız?şuan sadece kuru alanım hazır başka neler lazımsa yazar mısınız ısıtıcı gibi baka nelşer lazım?

Cvp: Neler lazım?

Isıtıcı, filtre ve kuru alan ısıtma lambası olmazsa olmazdır. Bunların gücü su hacmine göre seçilir. Kalite bakımından Eheim ve Tetratec derim. Lamba içinde kuru alanı 32 derece yapacak soft bir ampul yeterli olur. Ayrıca buna ek olarak uvb lambada almanızı öneririm.
Bunların dışında hayati olmasada suyun içine bir kaç aksesuar iyi olur.

Cvp: Neler lazım?

ben yapma yosun aldım üçkuyular pazarından 5 tlye uızun geldı kestım bıraz sonra akvaryum silikonuyla yapıştırdım fotolarımı görebilirsiniz

Geri