Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Nereden alabilirim?

erdiaydn

Bronz 1 Üye
abilerim ablalarım esenler/gümgören/bağcılar yakınlarında uygun fiyatlarda ama kaliteli ekipman satan biyer biliyormusunuz? Şuan inanınki okulda dershanede yemek yemiyorum, para biriktiyorum. Lütfen yardım edermisiniz?

Cvp: Yardım

En iyi ürünleri bakırköydeki petShoplarda bulabilirsin. Ben bağcılarda oturuyorum ama birkeresinde bakırköydeki petşhopçuları dolaşmaya gitmiştim ve çok iyi bakıyorlar hayvanlara. Ayrıca ürünleride güzel.

aslında benim büyük sorunum para :) ah şu öğrencilik varya :)

Bakırköyde kaplumbagalara uvb ışıgında,ısıtıcı,filtre herşeyi tam şekilde bakıyorlar.Ekipmanları eminönunden alabilirsin.Ancak internette gördüğüm ekipman 30tl iken eminönünde 40 tl idi.Bazı sitelerde kredi kartı kullanmaya gerek kalmadan havale ile de işlem yapabiliyorsunuz.

İnternette en ucuzunu bulabilirsin havale ve kredi kartıyla ödeyebilirsin babandan veya annenden rica et kredi kartıyla al derim vermiyorlarsa para biriktir nakit olarak bankaya para yatır sonra ürününü al :)

Geri