Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Nickinizin anlamı ?

peki ilk ben başlayım.bilen var mı bilmiyorum ama supernatural dizisi var şeytan avcılığıyla ilgili ordaki en sevdiğim melek karakterinin adı "castiel" :D

kapluşları işlk aldığımda yanyana duruyorlardı kalabalık ve içinde birsürü kapluşun olduğu yerde eve geldiğimde ilk aklıma gelen edi&büdü olmuştu küçük kardeşim ise ediye uykucu büdüye cingöz diyor :D

Benim nickim ise kız ismine sahip oğlumun asıl adı.. Yani Cahide... Arada kısa olsun diye sonra Bübü ekledim... Kız sanıyordum aldığımda.. :))) Sonra baktım erkek, adını da değiştiremedim

bnm adımın anlamıda bayan keskin bir oyunda yer alıyordu adı şimdi aklımda değil

bilmiyor değilin ki aslında vampirlerle alakalı işte :) yani vampirin kızı diye düşün wamprella (; benim biri ismim diğeride 4 yüz bir grup müzik grubu ama eskiden çok severdim ve takip ederdim şimdi etmiyorum. :)

cansel_4yuz' Alıntı:
bilmiyor değilin ki aslında vampirlerle alakalı işte :) yani vampirin kızı diye düşün wamprella (; benim biri ismim diğeride 4 yüz bir grup müzik grubu ama eskiden çok severdim ve takip ederdim şimdi etmiyorum. :)

Vampirden geldiğini bende biliyorum ama anlamının doğruluğundan emin değilim kız vampir mi ? canselella noluyo peki

woswos kaplumbağamın ismi bi aralar woswoslar vardı onlar kaplumbağaya benzediğinden koydum

Alcatraz:alcatraz adasındaki çok güvenlikli bir hapishane

Paytak Aklıma geldi şirin bir isim olduğu için kullandım.

Zencefil 6 sene benimle yaşan ama kaybettiğim japon balığımın ismi :)

Belli bi anlamı yok alkılıma gelen ilk şeyi kulandım ama adımdan belli anti fenerbahçe.

Geri