Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

NinJa Kaplumbaga (Ucretsiz)

muyak

Yeni Üye
Adınız Soyadınız: Yavuz Akdemir
Oturduğunuz il-ilçe: ANKARA / Umitköy
Neden vermek istiyorsunuz: Yalnızlık Allah'a mahsus
Ücret: Bendensin :)
Kapluşun Cinsiyeti: Kesinlikle DİŞİ
Kapluşun Yaşı: 2,5 - 3
Kapluşun boyu: 7-8 cm
Kaç tane kapluş: 1
Resim: mailto:/img200/9813/020320111161.th.jpg
mailto:/img848/5612/030320111162.th.jpg

İletişim: [email protected]

/Kapluş dışında almak istediğiniz: 6ay yetecek "sera professional sürüngen" yemini de ücretsiz veririm.
Çok hareketli bir kaplumbağa kendisi ismini hakediyor :)
Verme sebebim yukarda belirttiğim gibi yalnız olması, dolayısıyla başka kaplumbağa(lar) besleyen bir kardeşimize verebilirim.
Arabam var Ankara'nın heryerinden ulaşabilirsiniz..

Vermek yerine kızıl ayda bir petshop var büyük kaplumnağaları 20tl satıyor ordan 3-4-5 yaşında kapluş bula bilirsiniz.

Güncelleme yapmanıza gerek yok.İhtiyacı olan gelir bakar zaten :) Güncelleme yaptıgınız mesajlar silinecektir.

ekipman derken öyle pek bi ekipmanı yok. 40x25cm üstü açık akvaryumu var içinde taşlar falan.
uzun süre cevap gelmeyince bakmayı unutmuşum kardeş :)

ısıtıcısı ve iç veya dış filtre var mı? Varsa düşünülebilir. Bende ankara bahçelideyim.

akvaryumu ve yemleri var. mevcut akvaryumda 2kaplumbağa için yetersiz olur bence zaten. yukarda belirttiğim gibi halihazırda başka kapluşların bulunduğu bir ortama vermek istiyorum.

Akvaryum kaç litre birde 8 cm bir kapluşla yaşarmı.(sizce)

Akvaryum kaçlitre birde 8cmlik bir kapluşla yaşaya bilirmi.

Benim akvaryumum tamam 1 tanede kaplusum var fakat daha cok kucuk 3.5 cm boyu iyi anlasa bilirlermiki.Doğal olarak anlaşırlarsa alabilirim.Akvaryumunuza yerimiz yok Sadece kaplusunuzla yemleri ala bilirim.
Ankara/Keçiörende Oturuyorum. Eyer verirseniz gözünüz arkada kalmasın çok iyi bakacağım.

akvaryum 6-7litre kadar başta akvaryumu vermeyi düşünmememin sebebi de küçük olmasıydı. birden fazla kapluş için sıkıntı olur.
----------------------------------

boyun bi önemi yok önemli olan gönüller bir olsun, ideolojik olarak uyuştukları sürece bi sorun olmaz diye düşünüyorum :D şaka bi tarafa 3,5cm vs 7,6cm anlaşabilirler mi bu konu hakkında bilgim yok. senin kapluşuda riske atmak istemeyiz :) küçük olduğu için cinsiyeti de belli değildir daha tabi dişi çıkarsa sıkıntı

Cvp: NinJa Kaplumbaga (Ucretsiz)

inş. bakabilecek birisi çıkar benim ki tek olsaydı alırdım 3 tanesini almaz akvaryumum :(

Ninja yeni sahibine kavuştu=) Admin-mod, konuyu kitleyebilirsiniz.
Teşekkür ederim

yeni sahibinde mutlu olur inşallah :)

Geri