Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Onarım ve Tekrar SKFV3

Akarakurt

Admin
Yönetici
Arkadaşlar Merhaba,

Bildiğiniz gibi sitemiz 2 ay gibi bir süre kapalı kaldı ve açıldığı zaman farklı temalarla yayın hayatına döndü.
Kullanılan temalar yetersiz, bazı özellikler de sorunlu olarak çalışıyordu.

Bunun üzerine çalışmalar sonucunda SKFV3 yeniden oluşturuldu,işlevselleştirildi ve geliştirildi.

Bakım sonrası onarılanlar, eklenen ve geliştirilen özellikler;
  • AJAX özelliği düzeltildi
  • Dosya ekleme sorunu düzeltildi
  • Mesaj gönderme ve silme hataları giderildi
  • Dil hatası giderildi
  • Çakışan özellikler silindi
  • Site hızlandırıldı
  • Resim galerisi eklendi
  • Facebook hızlı kayıt ve kolay profil alanı özelliği getirildi ( tanıtılacak )
  • Resim boyutlandırma sorunu giderildi
  • Resim görüntülenme sorunu giderildi
  • Özel imza alanı akvaryum bilgisi özelliği geldi ( tanıtılacak ) ve  teknik diğer onarımlar
Yönetim olarak çalışmalara devam ediyor ve size daha kaliteli hizmet vermek için elimizden geleni yapıyoruz.

Bu konu altından eklenmesini istediğiniz özellikleri yazabilir veya gözden kaçan hataları bize bildirebilirsiniz.

Saygılarımızla,
Sukaplumbagasi.com Yönetimi

Cvp: Onarım ve Tekrar SKFV3

Bazen özel mesaj kullanımı gerekebiliyor.Eğer yazılım için zaafiyet yaratacak bir durum yoksa özel mesaj kullanımı ve konu ile yorumların düzenleme özelliğinin tüm üyelere açılması taraftarıyım.Tabi yönetimin bu konuda yorumu nedir bilemiyorum.Elinize sağlık.

annie' Alıntı:
Bazen özel mesaj kullanımı gerekebiliyor.Eğer yazılım için zaafiyet yaratacak bir durum yoksa özel mesaj kullanımı ve konu ile yorumların düzenleme özelliğinin tüm üyelere açılması taraftarıyım.Tabi yönetimin bu konuda yorumu nedir bilemiyorum.Elinize sağlık.

Merhaba Kadir Bey,
Öncelikle öneriniz için teşekkür ederiz.

Özel mesajlaşmayı daha önce belirttiğimiz sebepler dolayısıyla kapattık ama özel durumlarda bize bildirirseniz size ve mesaj göndereceğiniz kişiye geçici öm yetkisi veriyoruz.
Mesajları düzenleme konusunu önümüzdeki yönetim toplantımızda gündeme alacağız.

Saygılarımla

annie' Alıntı:

Merhaba Kadir Bey,
Öncelikle öneriniz için teşekkür ederiz.

Özel mesajlaşmayı daha önce belirttiğimiz sebepler dolayısıyla kapattık ama özel durumlarda bize bildirirseniz size ve mesaj göndereceğiniz kişiye geçici öm yetkisi verebiliriz.
Mesajları düzenleme konusunu önümüzdeki yönetim toplantımızda gündeme alacağız.

Saygılarımla

Merhaba.Sfk mobil sonrasi yasadigim sikintilar,

- sukaplumbagasi.com/forum/usercp.php menusune gecis butonu ana ekranimda cikmiyor.

-bir konuya girdigimde,son yorum butonu cikmiyor.

Yardimlarinizi rica ederim.

berrakerkin' Alıntı:
Merhaba.Sfk mobil sonrasi yasadigim sikintilar,

- sukaplumbagasi.com/forum/usercp.php menusune gecis butonu ana ekranimda cikmiyor.

-bir konuya girdigimde,son yorum butonu cikmiyor.

Yardimlarinizi rica ederim.

Ana ekranda " kullanıcı paneli " butonu bulunuyor
Bir konuya girdiğiniz zaman son sayfaya tıklayarak o sayfadaki yeni yorumları görebilirsiniz onun haricinde son yorum diye bir buton yok.

Bu bahsettiklerim normal tema için. SKF mobil özelliği aktif değil. Telefondan girince normal temayla karşılaşıyorsunuz

Evet,degismisti.Sonra ben Sfk mobile i sectim tekrar.Cunku mobilde en az veriyi harcayan bu idi. Soylediklerimi de sfk mobile icin yazdim Yani diger temada yapilan degisiklik sonrasi,bu temada etkilenen kisimlari belirtmek icin.

Sfk mobile i ,yokolan ozelliklerini geri ekleyip kullanima acarsaniz cok sevinirim.Dusuk kotolari kullanicilar icin cok uygun.

Geri