Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

onlarla nasıl arkadaş olabilirz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Egecan

Bronz 2 Üye
Su kaplumbağalarınızın kendilerini evlerinde hissetmeleri istemez misiniz? Aslında bu hiç sorun değil, yeter ki onlara doğal yiyecekler, bakım ve iyi bir ortam sunun. Ancak dikkatli olun çünkü yeni ''ev arkadaşınız'' memnuniyetsizliğini dile getirebilecek sesler çıkaramaz. Bu rehber sizlere su kaplumbağalarınıza nasıl bakmanız gerektiğini gösterecektir. Önerilerimize ne kadar çok dikkat ederseniz, kaplumbağalarınız da bir o kadar size bağlanacak ve sakin evcilleriniz olacaktır.

umarım olur çünkü benmikinler bana çok soğuklar sanki dediklerinizi yapıcam güzel bir konu daha sizden

hayır bu rehber yai bu konu anlamdın anlamışsındızdır umarım iyi f-orumlar

teşekkürler :)
hımm bu arada süper moderatörümüz uyarmış ama yeni gördüm kusura bakmayın. (teşekkür etmek için teşekkür butonu kullanımı uyarısı )

kaplumbağaların ev içinde saygı ve sevgi görmesi önemli bir konu.kaplumbağalarımıza saygı ve sevgi gösterelim.onların yaşam alanlarına fazla müdahale etmeyelim.eğer bunları yaparsanız kaplumbağanızda size bağlılık gösterecektir

genç kaplumbağa' Alıntı:
kaplumbağaların ev içinde saygı ve sevgi görmesi önemli bir konu.kaplumbağalarımıza saygı ve sevgi gösterelim.onların yaşam alanlarına fazla müdahale etmeyelim.eğer bunları yaparsanız kaplumbağanızda size bağlılık gösterecektir

evet kesinlşkle katılıyorum onlara ne kadar yakın ve iyi davranırsak onlarda bize aynı karşılığ verirler mutlaka:)

Egecan' Alıntı:
genç kaplumbağa' Alıntı:

evet kesinlşkle katılıyorum onlara ne kadar yakın ve iyi davranırsak onlarda bize aynı karşılığ verirler mutlaka:)

çok iyi bir konuya değindiniz katılıyorum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri