Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Opera tarayıcı sorunu

samet52

SKF Delisi
Arkadaşlar opera kullanıyorum tarayıcı olarak ve bu sitede 1.5 haftadır sorun yaşıyorum acaba sorun sadece benim pc demi yoksa genel olarak opera da mı yorum yazıyorum gitmiyor az önce yine yazıp gönderdim bu sefer de undefined olarak göndermiş halbuki o yorumda kaplumbağa ile ilgili durumu sormuştum

Ben telefondan da bilgisayardanda sorunsuz giriyorum. Senden kaynaklı bir sistem hatası olabilir.

Cvp: Opera tarayıcı sorunu

bilgisayardan ben de başka tarayıcılarda sorun yaşamıyorum abi , sadece opera da yaşıyorum , kullandığım tarayıcı da bu olunca haliyle sıkıntı oluyor . acaba opera tarayıcı da mı sorun var diye kullananlara sormak istedim açıkçası

Doğrudur Samet. Müsait olunca Byteorist kontrol edebilir.

Merhaba,

Zamanında Firefoxta " undefined " hatasıyla karşılaşmıştık ve bu hatanın tarayıcıyla alakalı olduğu sonucuna varıp gerekli düzeltmeleri gerçekleştirmiştik.

Ayarla sorunun giderilip giderilmeyeceğine ve yazılımın opera ile çakışıp çakışmadığına dair incelemeler yapıp sonuca göre gerekli işlemleri gerçekleştireceğiz.

Bildirdiğiniz için teşekkürler
Saygılarımla,

Merhaba,

Şuan Opera tarayıcısıyla siteye erişiyorum ve gönderdiğim yorumlarda herhangi bir hatayla karşılaşmıyorum.
Cookies leri silip veya tarayıcıyı baştan kurararak tekrar deneyebilirsiniz.

Geri