Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Ordu'muzun Teleferiği Açıldı

bedra

Gümüş 1 Üye
Güzel Ordu'nun güzel teleferiği açıldı yaklaşık 2983 mt.yatay uzunluk 498 mt. dikey uzunluk 8 kişilik 29 adet kabinler ile hizmete açılmıştır.Ordu merkezden güzel Boztepe'mize çıkıyor.Herkesi bekliyoruz.

BUYRUN AMATÖR VİDEOSU

http://www.youtube.com/watch?v=IYfPCkF_zck

Cvp: Ordu'muzun Teleferiği Açıldı

Telefirik ile Ordu'yu kuş bakışı görmek harika bir şeymiş.

Daha önce geldiniz mi?

2 gün önce samsun dönüşünde fark ettim harika olmuş:) 2007-2009 seneleri arasında ordu meslek yüksek okulunda okudum ve gerçekten Ordu harika bir şehir.. teleferik gerçekten çok iyi düşünülmüş ilk fırsatta gelip görmek isterim.. Hayırlı olsun inş. kazasız belasız...

Evet inşallah.

Güzel bir haber ama bayağı uzun bir süre bu tür şeylere bineceğimi sanmıyorum :D Gondoldan düşüyordum belki bileniniz vardır,zor kurtardım canımı şimdi balkondan aşşağı bakan biri görsem yüreğim ağzıma geliyor :) Ama gerçekten faydalı olmuş kuşbakışı şehiri izlemek güzeldir diye düşünüyorum...

Geri