Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Örümceği Ezmeden Önce bir kez daha düşünün!!

gazoz

Bordo Bereli
http://video.habervitrini.com/video.asp?vid=8691
Videoyu izleyin...
Ayrıca evinizde örümceğe rastlarsanız ezmeyin fırlatın balkondan, ben öyle yapıyorum.Aksi takdirde hem hayvana hem size yazık olur :)

Kaynak: Haber vitrini

Cvp: Örümceği Ezmeden Önce bir kez daha düşünün!!

İçinden çıkan yavruları mı? Öyleyse yazık olmuş.

bende örümcek gördüğüm zaman balkondan atıyorum ama bu farklı bir tür sanırım bi keresinde öldürmüştüm hiç böle bişey çıkmadı :)

Örümcek dinimizce kutsal bir varlıktır ki ben her canlının eşit seviyede kutsal olduğuna inanıyorum.Sivri sinekler hariç evde gördüğüm tüm böcekleri camdan balkondan dışarı salıyorum.

Bazı örümcekler koza gibi bir şeyin içinde yavrularını sırtlarında taşıyor diye biliyorum. Muhtemelen o koza gibi şey patlayınca yavrular dışarı çıktı.

Yazık kıyamam :(
Bizde balkondan atıyoruz hiç ezmiyip öldürmeyip
direkman balkondan atıyoruz hiç değilse ölmüyor.

Yani evet onunda bir canı olduğunu düşünerek hareket etmek en iyisi... Ben sivrisinekleri bile öldürmüyorum. Kapan gibi bir şey var fileden onunla tutup pencereden atıyorum :) Bir keresinde annem benden habersiz öldürmüştü, çok sinirlenmiştim, küçüklükten beri duyarlıyım :D

Her hayvanın yaşama hakkını savunurum. Nedense böceklere ayrı bir fobim var. Videoyu izlerken bile tuhaf oldum :/ Yazık oldu hayvana.

Ayyy çok kötü oldumm yazık olmuş ./

Geri