Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Özel sistemiyle 2 adet su kaplumbağası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kapluştron

SKF Delisi
Merhaba
Benim 2 adet su kaplumbagam var biri dişi digeri erkek 300 lt lik kaplumbagaya özel akvaryum yaptırmıstım onlar icin fakat yogunlugum nedeniyle akvaryumun temizligine ve kapluşlarin bakimina gerekli ilgiyi gösteremiyorum. Bu nedenle sahiplendirmek zorundayım ekipmanlar icin özel bi ucret talep etmiyorum sadece kapluslarima gerekli ilgiyi gostermelerini rica ediyorum.. ilgilenenler bana ulaşırsa sevinirim.

Cvp: Özel sistemiyle 2 adet su kaplumbağası

Kapluştron' Alıntı:
Merhaba
Benim 2 adet su kaplumbagam var biri dişi digeri erkek 300 lt lik kaplumbagaya özel akvaryum yaptırmıstım onlar icin fakat yogunlugum nedeniyle akvaryumun temizligine ve kapluşlarin bakimina gerekli ilgiyi gösteremiyorum. Bu nedenle sahiplendirmek zorundayım ekipmanlar icin özel bi ucret talep etmiyorum sadece kapluslarima gerekli ilgiyi gostermelerini rica ediyorum.. ilgilenenler bana ulaşırsa sevinirim.

Merhaba;

Sanırım sahiplendirmeyi planlıyorsunuz ama konuyu alım satım kısmına açmışsınız. Kaplumbağaların kabuk boyu, fotoğraf, ekipmanlarınız, yaşadığınız şehir/ilçe gibi detayları eklerseniz daha hızlı sahiplendirme işlemini gerçekleştirirsiniz.

Sendemi Duygu ????
Hayırlısı olsun bakalım.
Sistemin guzeldi. Tam olarak ücret talep ettiklerini/etmedikllerin hangileridir. Mesajında anlaşıldığı gibi hicbirsey için ücret talep etmiyor san konuyu sahiplendirme taşıyalım.
Birde "arın"in belirttiği gibi şehir, resim ve sistem bilgileriyle birde hayvanların resim eklersen daha sağlıklı olur.

Buyumuslerdir, görmek isterim.

Evet bende ???? malesef.. evet hicbisey icin ozel ucret talep etmiyorum burdan fotograf eklemek biraz zordu eger ilgilenen varsa watsapptan foto atarim diye dusunmustum onemli olan kapluşlara iyi bakilmasi sistem icinde teklif edilen ucreti degerlendirmeyi dusunuyorum.. evet buyuduler masallah disi erkegi gecti 16.5cm disi 13.5cm erkekti en son akvaryumu temizledigimde gecen ay falandi .. ilgilenen varsa iletisim bilgilerini yazarsa istedigi herseyin fotografini atabilirm .. seninkiler nasil istersen watsapp in falan varsa ver atayim sana .. seni tekrar gormek cok guzel ????

Duygu özelinde mesaj attım. Resimleri atabilirsin bana.

Akvaryum filtre sanırım satılık, belli bir fiyat belirlenmemiş ama diğer küçük ekipmanlar ve canlılar için ücret istemiyorsun. Doğru anladıysam konuyu bu bölümde bırakalım.
Birde tavsiyem sosyal medyada sayfa ve gruplarının var oradada ilan acarsan senin için kolaylık olur.

Benim 3disi olduğu için üçüde birden büyüdü ???? 16 - 16.5 cm seninkilerle aynı gidiyorduk zaten. İyiler konuda paylaştım yeni resimler yakınlarda.

3 disi mi ???? peter petercik mi cikti ???? tamam atarm birazdan

Benim oyle bi hakkim yokmus mesaji goremedm ????

Evet ekipman icin teklifleri degerlendiricem .. bikac arkadasimada soyledim bakalim haber bekliyorum

Mesaj atamazsin ama attigim mesajı gormen lazım neyse Facebook tan gel ozaman :)

Haha gelemem kapattm nereye dusuyor bu mesaj tekrar kurcalayayim bakayim

Valla yazilar cikiyo

Kapluştron' Alıntı:
Merhaba

Konu sahiplendirme kısmına alınmış . Tamamen sahiplendirmeyemi karar verdiniz?

Cvp: RE: Özel sistemiyle 2 adet su kaplumbağası

Kapluştron' Alıntı:
Hayir sistem icin ucret talep ediyorum sadece ozel bir fiyat sunmadim

anladım. umarım kaplumbağalar mutlu olur.

Hocam bana özelden ulaşabilir misin ben mail atlamıyorum baya bi dk sonra atabilirisn diyor ::)
0537 430 62 32

Kapluştron' Alıntı:
Merhaba

Merhaba;

Aklınızdaki ücret nedir?

Mesajlari yeni gördüm kusura bakmayın.. yakın bi arkadaşım bakmayi kabul etti sistem icinde 400 tl aldim her zamanda gorebilecegim .. tesekkur ederim ilginiz icin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri