Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Pitbull Katliamina DUR! Demek İçin İmza At

furkan54ozan

Bordo Bereli
Merhaba arkadaşlar.
Pitbull cinsi köpeklerin insanlar tarafından özellikle çok güçlü olmaları ve saldırgan amaçlı üretildiklerini hepimiz biliyoruz. Ama gerçekte sevgi ile büyütülen çoğu Pitbull diğer Can Dostlarımız, yani evlatlarımız kadar sevgi dolu varlıklardır. Bir cinse soykırım için yasa çıkarmak ne kadar yanlışsa, bu ve diğer hayvancıkları dövüş köpeği olarak yetiştiren ve kullanan, ya da sırf gösteriş olsun diye ona buna saldıran bir köpekle gezip maço ruhlarını tatmin uğruna parklarda, sokaklarda dehşet saçtıran insanların cezalandırması da o kadar doğrudur. Siz de bu dilekçeye imza atarak bu köpekciklerin öldürülmesine DUR diyebilirsiniz. Sesimizi Duyuralım!!! İmza atacağınız link:
http://www.change.org/petitions/view/please_tell_turkey_to_stop_killing_pitbulls

Önemli Not: Linki tıkladığınızda açılan sayfanın sağ kısmında yer alan kutucukları istenilen bilgilerle doldurduktan sonra sign butonuna basmanız yeterli olacaktır. Ve lütfen sağ taraftaki kutucukların yanında yer alan mavi ile yazılmış "Non - U.S." kısmına tıklayarak bilgilerinizi öyle giriniz! Kıyıma dur diyebilirsiniz! Bugün Pitbull ve daha birçok cinsin Türkiye'de yasaklandığına dair haberi geçmiştik. İşte şimdi Pitbullar için yayınlanan genelgenin, onları koruma altına alacak, sağlıklı alanlar yapılana kadar geri çekilmesi adına açılan imzanın sayfasını veriyoruz. Lütfen unutmayın, BİR İMZA,BİR CAN DEMEKTİR! Ve esas günahkarlar onları vahşice yetiştiren insan müsvettelerinin iken günahsız birçok köpeğin katledilmesine DUR DEYİN!

katılıyorum size pitbullar kötü insanlar tarfından eğitildiği zaman zararlı olabiliyo ama normalde onlarda diğer tüm hayvanlar gibi çok masum

KATILIYORUM PİTBULLARI TOPLAMAMALILAR. BEN HAYTAP GÖREVLİSİYİM YARIN AKŞAM KANAL 52 DE İZLEYEBİLİRSİNİZ BENİ HAYVAN HAKLARI FEDERASYONU VE PİTBULLAR HAKKINDA KONUŞMA YAPACAĞIM.

www.tv52.com.tr sitesindende izlenebilir. YARIN SAAT 19:30 DA ANA HABER BÜLTENİNDE.
BARAN BEDİR

mutlu haber pitbullar toplanmıyo inşallah pitbullar kötü kişiler tarafından eğitilip etrafa zarar vermezler

Geri