Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Problem?

Barbie-sena06

Altın 1 Üye
Bazı konuların altlarına yorum yaptığım zaman tüm bilgilerim liste halinde görüntüleniyor. Ve tabii açtığım konuların miktarıda belirtiliyor. Fakat ben üyeliğimden bu yana 19 tane konu açtım. Ne yazık ki 45 konu açtığım gözüküyor. Bu kötü bir şey değil ama beni rahatsız ediyor. Uzun zamandır bu görüntüye rastlıyorum. Zamanla düzelir diye düşünüyordum. Acaba sitemizde her hangi bir problem mi var? Ve benim gibi bu problemi yaşayanlarda bulunuyor mu? En kısa zamanda sorularıma yanıt gelirse sevinirim.İyi günler; Sena.

Telefondan girdigim icin su anda tam olarak bakamiyorum Sena. Ama bahsettigin gibi bir hata varsa yöneticiler tarafindan düzeltilir.

Cvp: Problem?

Konu müsait zamanda Byteorist tarafından incelenecektir.

Cvp: Problem?

Silinen mesajlarınız çöp kutusuna yeni konu olarak gönderiliyor bu sebepten kayıtlara 19 değil 45 olarak işliyor.
Yorum gönderdiğiniz zaman tüm bilgileriniz liste halinde çıktığı anda ekran görüntüsü alıp " [email protected] " adresine ekran görüntüsü gönderirseniz incelerim.
Yorum gönderilince profil bilgilerinin listelendiğine henüz rastlamadım.

Geri