Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Rayf' ın Cinsiyeti Belli Oldu :)

Cvp: Rayf' ın Cinsiyeti Belli Oldu :)

Teşekkürler Belkız Hanım :) Darısı erkek kaplumbağa isteyen herkesin başına :)
Rayf her şeyi bilim için yaptı :D

Konuyu sabitlediğin için teşekkürler Arzu :)

Sağolun Derya hanım :)

gözünüz aydın :)
aynı olay benim başıma geldiğinde korkmuştum bağırsak çıkarıyor sanmıştım :) daha sonra öyle olmadığını anladım :)
resimdekinden çok daha büyük oluyorgerçektende kuyruğunun 3 katı diyebilirim.

Teşekkürler Hande hanım :)

Daha önceden nasıl bir şey olduğunu biliyordum o yüzden korkmadım, boyutu vücuduna göre gerçekten bayağı büyük :)

ilk baslarda tammini cikaramiyordu pitir sonra tamami cikinca kendi de korktu :)

Kaç yaşında kaplumbağan ?

Mayısta alalı 1 sene olacak, aldığımda da tahminen 1 aylık filandı.

MaşaAllah kaplumbağanız bayağı büyümüş. Acaba benimkiler de çabucak büyürler mi ki.. Çok küçücükler.... ^^

Teşekkürler :) Bende aldığımda küçüktü, ama iyi baktığınız takdirde bir senede kocaman oluyorlar, umarım sizde büyümüş hallerini görürsünüz :)

Cvp: Cvp: Rayf' ın Cinsiyeti Belli Oldu :)

kerberos' Alıntı:
Teşekkürler :) Bende aldığımda küçüktü, ama iyi baktığınız takdirde bir senede kocaman oluyorlar, umarım sizde büyümüş hallerini görürsünüz :)

Heyecanla bekliyorum büyümelerini. ^^

Hayırlı olsun :) bende sabırla büyümelerini bekliyorum :D

Ben de bu yaz ilk kez denk geldim, daha önce oldu mu bilmiyorum bir kere gördüm bir daha da görmedim sonra ama şok olmuştum ilk görünce hatta anlamadım hasta falan mı sandım pamik oldu bir anda deli gibi yüzdü ondan kurtulmaya çalıştı ayaklarıyla falan ...Erkek olduğunu tahmin ediyordum ben de bu yaz kesinliğe kavuşturdum

Geri