Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Saati 10$'a Tosbağa Bakıcılığı

Odontochelys

SKF Delisi
New York'un kuzeyinde bulunan Harlem yerleşkesinde yaşayan Amanda Green isimli kadının Craiglist isimli sitede paylaştığı ilandır.

Kaplumbağa Bakıcısı Aranıyor

Evet,gerçek

Hafta için sıcak günlerde Henry isimli 16 yaşında African Spurred Tortoise(Afrika Mahmuzlu Kaplumbağası) türündeki kaplumbağamı Central Park'a götürecek sorumluluk sahibi hayvan sever arıyorum.Henry'i parka götürebileceğim evcil hayvan arabam var ve parktan bir kaç sokak ötede yaşıyorum.Henry'i parka götürdüğünüzde gözetiminiz altında rahatlıkla dolaşabilir.Kaplumbağa konusunda tecrübeniz olmasına gerek yok ancak hayvanlarla ve insanlarla (Bana inanın,sizinle konuşmak isterler) iyi geçiniyor olmalısınız.Eğer dost canlısıysanız ve halihazırda Central Park'ta vakit geçirmekten hoşlanıyorsanız;bu sizin için kolay bir iş.

Henry hakkında bir kaç küçük bilgi:
-Henry tasma takmıyor ve inanılmaz seri,bu yüzden bir gözünüz daima onun üzerinde tutmanız gerekir.
-Henry 7 kg civarında,bu yüzden onu evcil hayvan arabasına bindirip indirebilmelisiniz.Aynı zamanda apartmanda üst kattayız.
-Henry inanılmaz derecede enerjik ve korkusuz.Dikkat etmeniz gereken en önemli husus çocukların onu beslemeye çalışması ve çöpleri yemesi
-Dışkı kepçesi gerekmez!

mailto:/i/pix/2016/03/11/05/321544B400000578-0-image-a-40_1457674412509.jpg

Craiglist
African Spurred Tortoise

Kaynak : Dailymail

Geri