Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Şahin mi yoksa Atmaca mı?

sebahattin

Bronz 3 Üye
Dün karne almak için okula gidiyordum.Sabah 8.30- 9.00 gibiydi.Okulun yanındaki ağaçta bi kuş sesleri, saksağan kargaları, serçelerde vardı.Sonra ağaçta büyük bişey gördüm.Baktım bi baykuş sandım ama gagasını falan benzetemedim.Heralde yaralıydı diğer kuşlarda sanki onu ihbar ediyodu.Neyse bi süre geçti biz daha karneleri 2'de alcakmışız.Yine ağaca bakmaya gittik birkaç arkadaş hala ordaydı.Şahin gibi atmaca gibi bi kuştu.Ağaçta hareketsiz duruyodu.Karneyi saat 2'de verceklermiş diye eve gidiyodum.Baktım kuş eve gittiğim yoldaki duvarın üstüne konmuş.Ama duvar çok yüksek değil 1.5 metre falan.Biraz inceledim fotoğrafını çektim.Göğsünde kan var gibiydi.Bide gagası kırılmış sanki ama pençeleri :w00t: .Alcaktım bi kutunun içinde vetrinere götürcektim korktum.Bi sopayla hafifçe dürttüm hareket etmedi kaçmadı.Kimsede cesaret etmedi orda bıraktık.Bi daha geldiğim de aynı yerde yoktu.
mailto:/1zzqli.jpg
mailto:/f1bq1h.jpg
mailto:/206l9iq.jpg
mailto:/3346yr7.jpg
Acaba kuş şahin miydi yoksa atmaca mı?

Cvp: Şahin mi yoksa Atmaca mı?

Atmaca gibi ama canını bir şey acıtıyor olmalı nasıl bakıyor acıyla öyle tüh ya.

:59:

insanın birisi sapan sallamış olabilir. arkadan yaklaşıp alt kısmına yakın kanatlarından tutsaydın birşey yapmazdı. böylece gagadan uzak olurdun.

yavruya benziyor. civarda yuva varsa oradan düşmüş olabilir. veya karga yada martıda saldırmış olabilir.

cem' Alıntı:
insanın birisi sapan sallamış olabilir. arkadan yaklaşıp alt kısmına yakın kanatlarından tutsaydın birşey yapmazdı. böylece gagadan uzak olurdun.

yavruya benziyor. civarda yuva varsa oradan düşmüş olabilir. veya karga yada martıda saldırmış olabilir.

Civarda yuva yoktu.Ama zaten orası okulum onu ilk defa gördüm.Martı olamaz çünkü deniz buraya çok uzak.

Geri