Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.
Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Sahiplendirme : Kırmızı yanaklı yavru kaplumbağalar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Oezguer

Bronz 5 Üye
Kırmızı yanaklı kaplumbağalarımın yavrularını sahiplendiriyorum. Gerekli ekipmana sahip olanlar ve bakımı konusunda bilgi sahibi olanlar benimle iletişime geçebilirler. Yavrular 5 aylık ve 4-6 cm kabuk boyu büyüklüğündeler.

Ekli dosyalar

• Yavrular.jpg
    Yavrular.jpg
    606.9 KB · Görüntüleme: 37

Semh

Yeni Üye
Kırmızı yanaklı kaplumbağalarımın yavrularını sahiplendiriyorum. Gerekli ekipmana sahip olanlar ve bakımı konusunda bilgi sahibi olanlar benimle iletişime geçebilirler. Yavrular 5 aylık ve 4-6 cm kabuk boyu büyüklüğündeler.
Merhaba. Nerede yaşıyorsunuz. Biz sahiplenmek istiyoruz

Hrka.yldz

Yeni Üye
Merhaba Lüleburgaz dayız daha önce kaplumbağam olmuştu üniversite yıllarımda uzun bir süre bakmıştım, severek bakabilirim.

Oezguer

Bronz 5 Üye
Merhaba, iyi bakacağınızı düşünerek ben de seve seve veririm, ama Denizli'deyim. Kış şartları ayrı bir zor ama nakliye için uygun ve güvenli şartları araştırıyorum. Ona göre haberleşebiliriz. Denizli içerisinde yeni sahipler bulabilirsem benim için çok daha iyi olacak.

Adem1234

Yeni Üye
Merhaba ismim adem Denizli'de yaşıyorum. Sahiplenmek isterim akvaryumum var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...