Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Sahiplendirme konularina sehir bilgisi eklenmesi

asliaral

Bordo Bereli
Sahiplendirme konu isimlerinde genelde sehir belirtilmiyor.Adminlere biraz is yuku getirecek onerim ama konu basliklarinim sonuna,eger yazilmamissa,eklenmesinin faydali olacagini dusunuyorum.

Belki de guncel ama eskide kalan ilanlar vardir.Oysa konuda sehir yazsa,direk dikkat ceker.

Kaplumbagalarin saglikli yasamasi ile ilgisi oldugundan,bu konulara ayricalik yapilabilir sanirim.

Cvp: Sahiplendirme konularina sehir bilgisi eklenmesi

Mantıklı, başlıkta belirtilmesi uygun olur. Özellikle sahiplendiren arkadaşların bunu zaten içerikte de belirtmesi gerekiyor.

Son konuların üzerinden geçeriz.

Basligin soluna,yani cumlenin en basina " İstanbul - " ornegi gibi eklense direk dikkat ceker.

Cvp: Sahiplendirme konularina sehir bilgisi eklenmesi

Son ilanlarda eksik olanlara ekledim. Bence de bubu iyi oldu.

Eline saglik.Soyledigin sekilde,keske herkes konu basina yazsa daha iyi tabi.Ama bizim de bir katkimiz olsun dedim.

Cem,

Facebook ve sahibinden sitelerinde gordugumuz, sahiplendirme yapmak isteyenleri,buraya yonlendiriyoruz.

Ancak konu acip, bir daha veya bir kac gun sonra hic log in olmuyorlar. Hatta cevaplar geliyor, sahiplenecek adaylar yaziyor vs.

Sanirim, msj gelirse mail gelecegi yonunde yanlis bir algi var. Acaba forumda boyle birsey yapilabilir mi? En azindan Sahiplendirme ve Alimsatim konularinda olsun

Hayati konular malum..

Site kurucusuna iletebilir misin?

Buna sebep oldugunu dusundugum diger bir mevzu;

Eskiden bir konu acinca ve yorum yazinca, otomatik olarak yorum bildirimleri gelirdi.Yani konuya otomatik abone olunurdu.

Suanda;konu acinca bile, ekstradan abone ol demek lazim

Forumlarda boyle birsey yok.Default olarak da, maile mesaj bildirimi geliyor.Oyle ki, cogu forum uyeligimi, yillar sonra mesaj yazdiklarinda bu sekilde bildirim gelince hatirladim..

Konu acma + konuya yorum yazma durumlarinda,otomatik abonelik olmali. Olmayacagini bilemez kimse.

Kontrol paneli> seçenekleri düzenle sayfasında bildirimlerde böyle bir seçenek var.

Anliyorum ama eskiden otomatikti.Default olarak otomatik gelmesi lazim.Forumlarin geneli boyle.Bu yuzden yaniliyor bence insanlar.

Geri