Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Sahiplendirme

Tlyerol

Yeni Üye
su kaplumbağımızı sahiplendirmek istiyoruz. Gerçekten bakabilecekler yazabilirse sevinirim. Cam evi mevcuttur. Yemi de 1 yıl yetecek kadar var. Tek istediğim bakımının seven biri tarafından yapılması.

Ben bir süre önce buraya da ilan vermiştim belki görmüşsünüzdür :) ben gereken her şeyi aldım şimdi de sahiplenmek istiyorum. Size de uygunsa eğer memnuniyetle sahiplenebilirim :)

Öyle mi görmedim. Gerçekten iyi bakacaksanız sevinirim. Bir kaç yıldır bende bir şey olursa üzülürüm sahiden. Nerde yaşıyorsunuz ? Semt

Ben Sarıyer Bahçeköyde yaşıyorum ve iyi bakacağıma emin olabilirsiniz gerçekten ????

Aile misiniz acaba sormak isterim. Kusura bakmayın canlı teslim etmek farklı bir konu ya. Yaşınızı sorsam bayan erkek ? Ben bu platformu güvenlik açısından teyit etmedim de. Ben avukatım bakamayacağımız için bereceğiz.

Evet ben 18 yaşındayım annemle yaşıyorum. Haklısınız yani önümüze gelene güvenemeyiz sonuçta bir canlı söz konusu oyuncak değil.

Aynen öyle . Ben dediğim gibi bakabilecek birine emanet etmek istiyorum. Telinizi verirseniz yarın iletişime geçeyim sizinle

05303808789 bu annemin numarası öğleden sonra her zaman müsait olur dilediğiniz zaman arayıp ayarlayabilirsiniz günü ve saati.

Geri