Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Sahiplendirme

visit

Yeni Üye
Merhaba

İstanbul'da 1 erkek 1 dişi olmak üzere 14 - 15 cm kapluşlara iyi bakabilecek birilerini arıyorum, bakamadığızdan değil köpeğimiz huzur vermediğinden yaşam alanları kısıtlanıyor iyi bakabilecek sonradan gidip bir petshopa v.b. gibi yerlere vermeyecek birileri varsa [email protected] adresine mail atabilirler..

Cvp: Sahiplendirme

selam benim bir arkadaşım akvaryumu ve tüm ekipmanları ve kuru alan da dahil alırmış

kartal' Alıntı:
selam benim bir arkadaşım akvaryumu ve tüm ekipmanları ve kuru alan da dahil alırmış

Msn adresi vermiş arkadaş onu ekleyip görüşebilirsiniz foruma baktığından haberdar olamayabilirsiniz...

Konu amacına ulaştığında buraya yazın veya rapor edin bizde kitleyelim.Umarım bir sahip bulursunuz iyi günler.

Sahiplendirme

arkadaşın kaplumbağalarını ben aldım. konu sonlanmıştır.

çok sevimliler benimkilerle hemen hemen aynı yaştalar ve çok iyi anlaştılar. bir tanesesi bize oldukça çekingen davranıyor zamanla alışır sanırım. bu arada ikiside erkekmiş ve kızlarımızı pek beğendiler:) mini mini yumurtalarımız olma ihtimli var gibi görünüyor.

Çok sevindim çekingen olan zamanla alışır bize de aynısını yapmıştı, çok teşekkürler.

Geri