Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Sanırım öldü :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kapluşlarımmm

Bronz 5 Üye
Arkadaşlar Thomas sanırım öldü hareket etmiyor ama kafası felan dik. Ölmüş müdür? :59::59:

Cvp: Sanırım öldü :(

Hayır ölmemiştir. Ölseydi kafası yerde olurdu.

Ama hareket etmiyor cansız gibi o kadar uğraştım ama :'( Diğerinide aldığım yere götürmek istiyorum onunda ölmesini istemiyorum :'(

Elinize aldığınızda kafası kolları bacakları sarkıyorsa ölmüş demektir :'( umarım ölmemiştir :(

Tartışma yaratacak mesajlar silindi! Alper bu kaçıncı uyarım ben uyarmaktan yoruldum artık ama! Ya böyle şey yazılmaz. Arkadaş bilinçsiz olabilir. Biz burda bilinçlendirmek için varız. Ama bilinçlendirme böyle yapılmaz. Kızınca noluyor geri geliyor mu giden bende bunu anlamıyorum?
Eğer vücudu kaskatı kesilmişse ölmüştür. Başınız sağolsun :( Diğer kapluşu kurtarmak için lütfen bir an önce ekipmanlarınızı tamamlayın. Aksi takdirde, diğer kapluşu da kaybedebilirsiniz.

Evet kaskatı durumdaydı :'( Teşekkürler. Kendini bilmeyen insanlarda bu foruma üye olmuş ben kaplumbağalarla ilgili uzmanım diyor. Sözüm herkese değil o sinirlenip yorum yapan arkadaşa. Çok saçma şeyler diyorsunuz. Kendinizi bilin. Biz buraya bir şeyler öğrenmek için kayıt olduk. Sizin gibi insanlardan o kelimeleri görmek için değil!

Arkadaşlar bu konu tartışmaya dönüşecek. Onun için kilitliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri