Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Satılık komple hobi sistemleri

Alisarp

Bordo Bereli
Merhabalar,
Yurtdışına çok uzun süreliğine gideceğimden dolayı akvaryumları ve hayvanları vermem gerekiyor. Hayvanları vermeyi düşündüğüm bir çiftlik mevcut. Bu linkteki çok emek vererek kurduğum sumplı sistem sadece kaplumbağa bakımı için özel olarak tasarlandığından bir kaplumbağa severe gitmesi öncelikli hedefim. Gerçekten bu işe gönül vermiş kişilerle makul bir fiyata anlaşabileceğimizden eminim.
Ayrıca, bu linkteki akvaryumu da almak isteyen olursa mesaj atmasını rica ediyorum.
Bir kaplumbağa severe satamazsam maalesef ki amacına aykırı olarak olarak satılıp bir balık hobisi akvaryumuna dönüştürülecek zannediyorum sistemim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba Alisarp

Facebook gruplarina da ilan verip fotograf paylasabilirsin.Ayrica sahibinden.com'da hayvan kategorisi ilanlari ucretsiz.

Eger kimseyi bulamaz da, balik akvaryumuna cevrilirse, kaplumbagalar ne olacak? Birisi icin de sakat demistim sanirim

Cvp: Satılık komple hobi sistemleri

Tesekkurler, facebook gruplarini deneyecegim. En azindan salondaki akvaryum icin.

Insallah bulursun, en kisa zamanda.

Peki kaplumbagalari ne yapmayi dusunuyorsun?

Yani ikisini bir arada veremezsen.

En islek olanlari bu arada;

3) Su Kaplumbağası Dünyası

Moderatör tarafında düzenlendi:

ne yazik ki daha kimse cikmadi berrak...

Tumune de girdin mi ilani? Bir de grubun sayfasinda, uste cikmasi icin, arada altina guncel diye yorum yazsan iyi olur..Cok gonderi oluyor bazen kayniyor da.

Valla ugrasiyorum, simdi yine yorum yazdim.

Arkadaslar herkese iyi aksamlar,
Ilan aktiftir, ilgilenenler en kisa surede bana donus yaparlarsa sevinirim.

Alisarp merhaba.Sahibinden ve Letgo gibi platformlarda da ucretsiz ilan ver istersen.

Bu arada kaplumbagalari nasil sahiplendirdin? Bir tane de tek tasayan vardi sanirim sakatti.

Geri