Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Semender aldım

soner231

Bronz 1 Üye
admin ve arkadaşlar ben bir semender aldım 2 gün önce besleyeniniz varmı bilmiyorum ? akvaryumu nasıl olmalıdır. bide ne yemi vermeliyim benim kaplumbağıın yeminden verdim yemedi başka ne yemi verebilirim yardımcı olursanız sevinirim.

<script src='mailto:/shareable/?i=kirmizikarinlijaponseme.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript>mailto:/img594/6926/kirmizikarinlijaponseme.jpg</noscript>

Cvp: admin ve arkadaşlar semender aldım bir sorum olacak

Keşke ortamı iyice hazırlayıp alsaydınız hayvanı.
Neyse. Emre Bey besliyordu bir semender.
Onun açtığı bir konu: mailto:/forum/Konu-teraryum-tanitimimiz-semender.html?highlight=semender

Ayrıca forumun ''amfibler'' bölümüne de göz atın.

Cvp: admin ve arkadaşlar semender aldım bir sorum olacak

Bütün yorumları okuyun...
mailto:/forum/Konu-semender-aldim.html#pid71371

Ben besliyorum evet gerekli linkler verilmiş yem olarak kan kurdu ve kaz cigeri dısına çıkmayın.

Cvp: Semender aldım

kaz ciğerini nerden bulabilirim nekadar verecem karides verdim yemedi

Verdiğimiz linkleri inceleyin.
Hazıra konmak yerine azıcık araştırın lūtfen!!

Muhtemelen semenderiniz canlı yeme alışkın benim ki de öyle.Cımbıza yemi alıp yedirmeye çalışın.Bir de benim diğer arkadaşlara sorum var.Su seviyem 6cm falan sanırım yüksek ama daha düşük olursa filtre ve bitkiler su dışında kalıyr ne yapmalıyım.

6 cm su bebek semender için uygun yetişkin semender için 11 cm su seviyesi ideal. kaz ciğeri heryerde bulunur.

Geri