Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Semenderim ve Kaplumbağam volume 2 :)

onurhan_ozcan

Yeni Üye
Tekrar herkese iyi akşamlar güzel haberlerim var paylaşmak istedim :) Fıstık ve semenderim Karabaş korktuğumun aksine gayet iyi anlaşıyolar.geceyi nöbet tutarak geçirdim bütün odayı karanlığa boğdum karanlıkta öyle otrdum saatte 1 2 satte 1 falan kontrol ettim ve günün ışımasıyla beraber uyudum :) ve korkulan olmadı.Karabaş ve Fstık şaşılacak derecede iyi anlaştılar diyebilirim.Ayrılmaz ikili konumunda değiller ama ikiside birbirine saldırmıyor.Fıstık genelde yüzeye yakın takılırken Karabaş diplerde takılıyor.Karşılaltıklarında sadece birbirlerine bakıp sakin sakin yollarına devam ediyorlar.Şaşırdığım 2. olay ise akvaryumu temizlerken bunları aynı kaba koydum aa bi baktım Fıstık Karabaşa kaçması için destek çıkıyo :D Karabaş Fıstığın kabuğuna çıkıp tırmanmaya başlamış neyseki farkedip tekrar kaba koydum.İkisinin birlikte çekilmiş fotoğrafını koymaktan sevinç duyuyorum :) umarım dostlukları bozulmaz :)

mailto:/?d=THQW50C0

mailto:/2nsca2w.jpg

Umarım bozulmaz bu dostluk :D
Sizin adınıza şimdilik iyi haber bu :)

Cvp: Semenderim ve Kaplumbağam volume 2 :)

O Su semender için çok fazla bikere :/ boğulurmuş yani bebek daha sonuçta

Geri