Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Serkanın cinsiyeti sizce ne

Cvp: Serkanın cinsiyeti sizce ne

Pek erkeğe benzemiyor bana kız gibi geldi :))

Banada öyle geliyor ama erkek omasını ümid ediyorum diğeri dişi olsun bu erkek öyle alıştık :D

Roller değişcek gibi görünüyo :DD

Kuyruğu ince, tırnakları kısa ve eşit ve de plastronun kuyruğa bakan kısmı içe doğru. Bence de dişi :)

Evet dişi gibi yani (serkan is my girl ) :D :D diyeri erkek olur gibime geliyor serkanın tam tersi özellikler yapısal olarak ama daha 10 cm belli olamıyor.

Diğerleriyle isim değiştirsem diyorum ama garip oluyor neyse böyle alışacaz artık.

serkaniye nasıl:D:D şaka bir yana bencede değiştirmeyin.. benim kuşum mesela dişi ama adı zibidi:D:D bakalım benim kapluşlarda durum ne olacak:D:D

Ben serkanın son resmine bayıldım nasıl poz vermiş bende hayret ettim pc min arka planı yaptım o resmi ve avatar :D

Serkan erkek çünkü tırnakları uzun oollan her zaman erkek cinsi oluyor

e ne demişler gün gelir roller değişir :D

Serkaniye bencede serkaniye olsun adı :D dişi bir kızınız var çift cinsiyetli olsun ya :D

Serkan dişi diğeri umarım erkek olur yoksa 2 dişi ne yaparım bilemiyorum. :D

Geri