Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

şikayet

idil varış

Altın 1 Üye
sevgili saygılı forum yöneticileri,
siz haklı haksız herkesin iletişim hakkını elinden aldınız. belki kendinizce haklı olabilirsiniz ama bizi mağdur ettiniz. ister forumdan atın ister uzaklaştırın umrumda değil. bikaç hafta önce kaplumbağa sahiplendirmeye karar veren birinden kaplumbağasını almak üzere konuşmaya başladım. bu konuşma zamanla bir arkadaşlığa dönüştü. şayet ben sizin kapamanızdan bir gün önce kendisinin mail adresini almış olmasaydım şuanda hala ağlamaya devam ediyor olurdum kendisi sayesinde gülüyorum.
kurunun yanında yaşta yakmanız hiç adil değil. eğer ata12yi ve diğer başka bir arkadaşın açtığı sikayet sonucunda tutunduğunuz tavrı da bana tutuncaksanız hiç uğraşmayın. eğer yeterince zaman ayıramıyorsanız ayırana devrediceksiniz bu işi. her yerde her koşulda adil davranmayacaksanız bu forum hiçbir işe yaramaz. onca foruma uyeyım böyle mağduriyet görmedim kimse kusura bakmasın.

Cvp: şikayet

İdil hanım biz elimizden geldiğince adil ve hoşgörülü davranıyoruz, eksikliklerimiz ya da hatalarımız olduğunda eleştiriler ya da öneriler için böyle bir kategori açıldı. Sitemizde bir süre özel mesaj gönderimi kapandı. Özel bir durumunuz varsa eğer Ahmet bey mailimden bana ulaşırsınız demedi mi? Ahmet beye ulaştınız da arkadaşınızla sizin bağlantınızı mı sağlamadı? Lütfen siz de biraz adil olun.

Cvp: şikayet

İdil Hanım öncelikle bizler şikayetlerden rahatsızlık duymuyoruz.Eleştiriye açığız ama bize saygıda kusur edilmediği sürece.
Öncelikle"ata12" %80 uyarı puanına sahipti.Sebepleri ise konu yanlışlıkları ve uyarılara rağmen bunlara uymamasıydı.
Son açtığı konuda konum silinmeyecek, taşınmayacak, sabitlenmeyecek, birşetrililmeyecek ve SABİTLENECEK yazıyordu.
Kusura bakmayın ama faydasız bir paylaşımda benim kardeşim yaşında ki insan bana bu tavırla yaklaşamaz.Bende kendisine %20 uyarı verdim ve %100 oldu.
Onun için bir hafta süre ile banlandı.
Öncelikle bu konuda ki tutumunuzu değiştirelim.

Özel mesaj konusunda ise yasaklandı ve artık yok.
Adminimiz bu konuda elinden gelen her türlü anlayışı gösterdi.Eğer alım satım, sahiplendirme ile ilgili bir durum varsa [email protected] adresinden özel durumunuzu bildirebilir ve o kişi ile görüşmeniz sağlanabilir.

Bizler hiç bir karşılık beklemeden burada saatlaerimizi ayırıp elimizden geleni yaptıktan sonra zaman ayıramıyorsanız devredin ne demek.
Bizler insanız.24 saat aktif alamayız.Ama hangi soru havada kalıyor, hangi sorun karşısında bize ulaşamıyorsunuz.

Burası bir bilgi paylaşım platformu.Kuralları var ve uyulmadığı takdir de yaptırım yapmak adminin elinde.
Lütfen bizler anlayış gösterdikçe en azından sizlerden saygı bekliyoruz.
Eğer yaptıklarımızı takdir etmeyeceksenizde zarar vermeyin karalamaya çalışmayın yeter.

Bunlar size cevaben herkesin okumasını istediklerim.
Lütfen bizlerinde bu site dışında bir hayatı olduğunu(iş, eğitim) unutmayın.
Elimizden geldiğince buradayız ve burada olmaya da kurallarımızla devam edeceğiz.
Özel mesaj ile bilgi paylaşımı yapıldığı sürece de açılmayacak ve bu şekilde devam edeceğiz.

İyi forumlar.

Geri