Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Silis kum mu ?

SiyahSevenAdam

Bronz 5 Üye
Resimde görmüş olduğumuz kum silis kum mu google baktığımda benzer duruyor satan petshop sahibi de net birşey bilmiyor sistemden baktığımda bu çıkıyor dedi elinde 25 kg var 50 tl gibi fiyatı var avm petshop olduğu için pahalımı yoksa iyimi sormak istedim ?

Ekli dosyalar

• IMG_9675.JPG
    IMG_9675.JPG
    575 KB · Görüntüleme: 123
Bu çizgili dere kaplumbağası ve balıklar için uygun. Res için büyük gelir. 2 mm yazmış ama koyu renkliler 3-4 mm var. Silise benziyor ama emin olamadım. Silis çöl kumudur. Ya tunus ya cezayirden bir bölgeden geliyor.

Juenpetmarkete bak. Onun sitesinde görsel var poşette.

Merkezle konuştuğunda adam plaj kumu olarak geçiyor onlar bizde olan silis kumu bu şekilde oluyor dedi Ama boyutların hepsi aynı bu görseldeki kumların farkları yok en kötü ihtimal int üzerinden alıcam o zaman birde beyazdan daha çok sarı öneriyorsunuz sanırım beyaz çok kirleniyor diye söylemiş olduğunuz sityede bakıcam ekstra maliyeti çok olmayan başka sayfalarda varsa yazarsanız sevinirim

Vitasand'in kendi sayfasına bak. Orada 25 kg'lik çuvalda satılıyor. Silisin orjinali sarıdır. Beyazını başka bir bölgeden getiriyorlar. Beyaz daha pahalı ve kiri daha çok gösteriyor. Beyaz göz alıyor. Sarı doğal ortamına daha yakın.

Cvp: Silis kum mu ?

Söylemiş olduğunuz sayfayı inceledim ama fiyat konusunda detay oktu telefon ile aradığımda perakende satış yok o yüzden fiyat yazmıyor dedi int aracılığı ile de satmıyormuş , telefonda konuşurkende istemeye istemeye satmak istemiyormuş gibi konuşma tarzı vardı adamın başka bakabileceğim bir yer varsa yardımcı olurmusunuz bu olay dan dolayı biraz acıkcası uyuz oldum bilgi almak için aradım nerdyse terslicekti en kötü ihtimal yine ordan alırım ama başka bir yer varsa kargo ile alabileceğim iyi olur yoksa gidip almam gerekiyormuş

Juenden başka bildiğim yok. Limit 150 tl'yi aşarsan ağırlık ne olursa olsun kargo ücretsiz. Başka gerekli birşey varsa onlara bak. Balık bölümündeki malzemelere özellikle.

Geri