Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Site İçin Neler Yapabiliriz?

Zamanla her şey çok daha iyi olacak diye düşünüyorum. O kadar çok şey yazılacak ve söylenecek ki. Belki ileride her bir hastalık ve tedavisi için ayrı ayır başlıklar bile olacak. Moderatörler başlıkları düzenlemekte zorluk çekecekler. Belki başka sitelerin kurulmasına hatta derneklerin oluşmasına bile zemin hazırlanacak diye düşünüyorum.

LEGENDGRL90' Alıntı:
mesela sitenin arka planı kapluş desenli olsa daha güzel olabilir ilgide ceker hem....mesela gezdiğimiz ok kapluşlu olabilir daha şirin bir görüntü olur...
örnegin klasörlerin yan kare kutucugu anlamsız olcagına kapluş desenli bir kare kutucuk olabilir...
şimdilik bunlar aklıma geliyor adminimiz(ahmet)bu önerileri değerlendirmeye alır artık bakalım nasıl gelişmelere olcak :)

ben bu arkadaşa katılıorum bence böle yapılsa süper olur

Yeni tasarım geliştiriliyor olması gerek nasıl olacak bende bilmiyorum bakalım :)

elinize sağlık arkadaşlar,daha profesyonel ve derli toplu bir görünüm olmuş. renk tercihi de başarılı hakkaten:)

Bence site için sukaplumbagasi.com baskılı ürünler yaptırabilirizzz. Ama alırlar mı Bilmem ki:D

Her girişte reklama tıklamak şu aşamada yapılacak en önemli katkı :)

Kesinlikle.
Vede lütfen siteye Google'ye "sukaplumbagasi" yazarak girelim.
Ne kadar çok Google'dan giriş yapılırsa o kadar çok girenimiz olur ve o kadarda çok kaplumbağa kurtulur.

Sitedeki kişilerin anlık sohpet yapabileceği üstte küçük bir kutucuk olabilir bence ve çok fazla konu var buda mesajları incelemeyi zorlaştırıyor

Portalımızda chat özelliği mevcuttur.
Portaldan chat a tıklayıp girebilirsiniz.

Yanlız bilgi paylaşım yasaktır!

Saygılar,

Siteye bir logo yapsak Ahmet bey size nasıl yollayabiliz.

Geri