Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Sitemiz icin yeni banner

Bannner

• Evet

Oy: 15 68.2%
  • Hayır

Oy: 7 31.8%

• Kullanılan toplam oy
    22
Cvp: Sitemiz icin yeni banner

Bence tonlamada mavinin tonlarına agırlık veriniz.Sitenin arkaplanı,menuler vs mavi renk çunku.Ancak başarılı bir çalışma olmus.Teşekkürler :)

Bence çok hoş olmuş :) Elinize sağlık :)

Öncelikle herkez haklı:D
Karetta karetta besleyenimiz yoktur heralde ana sayfa ve site resmi biraz alakasız olmuş gibi.
Bi yandanda su kaplumbağası denildiğinde ilk akla gelen şu anki sitenin resmi olabilir(karetta karetta).
Çünki çoğu kaplumbağa beslemeyen insanın aklına su kaplumbağası denildiğinde karetta karetta veya derelerde yaşayan kaplumbağalar gelir.
Ayrıca İllada en çok beslediğimiz kaplumbağa türünün resmi koyulmalı diye bir anlamda getiremeyiz.
Karetta karettalar su kaplumbağalarının en çok ilgi çeken türü ve lider bakımından yüksek derecede üstün olduğu için şu an kullanılar resim benim için uygundur.
Gökhan arkadaşımızın tavsiyeside mutlaka dikkate alınmalıdır.
Yeni bir üye olarak o resim orada nekadardır duruyor bilemem ama yenilik herzaman insanın ilgisini çeker.
VE EMEĞE SAYĞI:)

Bu arada ilk banner da fena olmamış. Bu site su kaplumbağası sitesi. Her türlü su kaplumbağası resmi konulabilir. Kırmızı yanak olması illaki şart değil bence :)

gozluklu' Alıntı:
Nilüfer' Alıntı:
Şu soldaki apaçi tarzı işaretler kalkarsa ve örneğin ecem hanımın imzasındaki gibi hem yerli tür hem de kırmızı yanakların olduğu bir resim konursa daha güzel olur.

Katılıyorum, muhteşem bir fikir.

Ayrıca şimdi aklıma geldi, yapılacak olan fotoğraf yarışmasındaki birinci ve ikinciyi burdaki kaplumbağaların yerine koyabilirsek, tadından yenmez gibi geldi :D

zencefil' Alıntı:
Bu eleştiriyi Ahmete Bey'e yapalı çok oldu :)

Eğer karşıt fikirlere açık değilseniz burada konu açmanızda ki amaç nedir?

Burdaki Ahmet Bey ben miyim? :s

Yok ben oluyorum :)

Son gönderilen logo daha başarılı olmuş elinize sağlık

İlginiz için teşekkürler arkadaşlar umarım siteye bir katkıda bulunabilmişimdir. Hepinize tşk ederim

Logo değişse daha güzel durur şeffaflaştırılıp postlansa dahada güzel durur bence sitedeki üyelerin kapluşlarından birini seçin ve onu banner yapın :)

Yaa herkes banner yapıyor ben de yapayım bari bir tane :)

Geri