Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

siyah silis kum konusunda ACİL YARDIM

SiyahSevenAdam

Bronz 5 Üye
Forumda okuyup edindiğim bilgiye göre sarı renk silis kum daha iyi söylenmişti ama benim çevremde olan bir petshopda siyah silis kum kilosu 5 tl Özellikle bir markanın olması veya bir kaliteye sahip olması önemlimi siyah zaten sevdiğim renk elimde bulunan beyaz taşlarım var çok güzel kombin düşündüm uygun mudur sizce veya daha sağlıklısı başka bir renk veya marka olması şartmı

Silisin siyahı bildiğim kadarıyla yok beyaz ve sarı olur. o quartz olmasın. Sivri kenarlı mı ? Silis topak taneli olur.

Cvp: siyah silis kum konusunda ACİL YARDIM

İnce ince kum gibiydi çok inceleme şansım olmadı ama bu tür kumu daha önce arkadaşım bitki için kullandığını hatırlıyorum petshopdaki adamda pek güvenilir biri değil gibiydi satmak için bilmeden önerdi sanırım çünkü bende forumda hep beyaz ve sarı okumuştum sağolun

Petshoplar mal satsın da ne satarsa satsın. Mermer tozunu beyaz silis diye okutan da var. Hepsini zan altında bırakmayım ama üç kağıda yatanı az değildir. Yeterki karşısındakinin anlamadığını görsün. Hem fiyatta çakar hem de gereksiz bir ton şeyi verip gönderir. Onun için herkese sürekli söylüyorum burada sormadan birşey almayın.

Eğer alacaksan vitasand marka sarı silis al. Bu yıkayıp poşetler. Diğer markasızların içinden her türlü pislik çıkar. Steril etmesi uzun sürer.

Adamın vereceği muhtemel quartz dı. Quartz sivri kenarlıdır. Hayvan yediğinde tahriş eder, yaralar.

Geri