Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Sizce hangisi :)

Hangisini almalı :)

• Mississippi Map Turtle

Oy: 18 64.3%
  • Eastern Painted Turtle

Oy: 1 3.6%
  • Western Painted Turtle

Oy: 9 32.1%

• Kullanılan toplam oy
    28
Cvp: Sizce hangisi :)

Western Painted Turtle ve Missisippi Map Turtle arasında kaldım :) Ama Missisippi Map Turtle ya :)

Bende mississippi map dedim ama westernlerde çok tatlı. missisippi daha farklı ama :)

Elbette Western Painted Turtle dedim. Heyecanla bekliyorum tabi hala siparişlerimiz geçerli ise. Forum yönetimi tarafından özel mesajlar kapatılmış. Bu yüzden soramadım ama bekliyor muyuz hala?

Hala bekliyoruz :) Yılbaşına kadar kesin gelicek. Ben iletişim halindeyim. Bende missisippi yerine bunlardan birini mi versem diye kararsız kaldım da o yüzden açtım anketi :)

Araştırdığımda kesinlikle Westernlar daha tatlı geldi bana :)

Western painted turtle ile Eastern çok benziyorlar ama Western'in alt kabuğundaki desenler bir harika :)

Bunun tatlılığına bakacak olursak "Mississippi" diyorum. :)

mailto:/VOL1781/8175057/17302082/268896041.jpg

Fleck' Alıntı:
Bunun tatlılığına bakacak olursak "Mississippi" diyorum. :)

mailto:/VOL1781/8175057/17302082/268896041.jpg

Albino oluşu daha sevimli göstermiş
:)

Bence mississipi westernin sadece alt kabuğu kırmızı bence kaplumbağanın her tarafı güzel olmalı westernin üst kabuğu çok kötü :(

Geri