Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Sizce ne almalıyım?

meritiko

As 3 Üye
Arkadaşlar size bahsediğim şu bayram hediyesi vardı.Süleman'a bayram hediyesi konusunu okuyanlar bilir.Ben akvaryum alıcaktım fakat ailem buna müsade etmedi.Akvaryumu yeterince büyük dediler.Biraz daha büyüdüğü zaman alırsın dediler.Büyük dedikleri akvaryum sadece 50 cmlik bir akvaryum.Bende karşı gelemedim tabi.Mecburen biraz daha büyüdüğünde 100 cmlik bir akvaryum alacağım.Şuanda elimde 50 tllik bir bütçe var.Bu 50 TL ile Süleman'a ne alabilirim?

Cvp: Sizce ne almalıyım?

UV lambası var mı sülümanın? :)

O zaman ekipmanlarından beğenmediniz ya da yenilemek istediğiniz bişeylet var mı? :)

Yeni bir kuru alan veya güzel bir akvaryum dekoru alabilirsiniz. Seramikten yapılanlar pahalı ama çok güzel ve sağlığa zararlı değil.

Aslında filtremin temizliğini fazla beğenmiyorum.Mini filtre olduğu için kaba pislikleri çekmiyor.

Evet yeni bir dekor yapabilirim.Yeni bir kuru alanı aslında düşünüyorum.Kereta büyüdü artık istediği gibi yayılamıyo :)

Tamam işte filtre alabilirsiniz o zaman :)

Peki fikirleriniz için teşekkür ederim :) Dekoru zaten kesin değiştiricem sıkılmıştım artık :) Birde filtre aldım mı oldu bu iş :)

Geri